Koszt i sposoby wysyłki

KOSZTY WYSYŁKI DOSTĘPNE W SKLEPIE:

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.


Przedpłata na konto:
- Przesyłka zagraniczna przedpłata na konto - 110 zł
- Przesyłka biznesowa -Pocztex 48 - 16,50 zł (TYLKO NA TERENIE PL) | GRATIS za zamówienie na minimum 200 zł

Przesyłka pobraniowa (TYLKO NA TERENIE PL):

- Przesyłka ekspresowa Paczka 24 - 20 zł 
- Przesyłka biznesowa -Pocztex 48 - 18,50 zł


Odbiór osobisty w sklepie: 0 zł (płatność tylko gotówką, prosimy o przygotowanie w miarę możliwości odliczonej kwoty) lub płatność kartą

Przesyłka  biznesowa - Pocztex Kurier 48 - doręczenie D+2 
Przesyłki doręczane są najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania do godziny 15:00 w placówce pocztowej uzgodnionej w ramach zawartej z Pocztą Polską pisemnej umowy.  Należy odebrać ją w ciągu siedmiu dni od dnia awizowania.
Przesyłka ekspresowa na Paczka24 - D+1
Przesyłka doręczana jest najczęściej na pierwszy dzień roboczy od dnia nadania, przy czym Poczta gwarantuje doręczenie na drugi dzień roboczy od dnia nadania.

Na czas realizacji zamówienia składają się dwa podstawowe etapy:
Pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Zarówno w przypadku zamówień opłaconych przelewem, jak i tych wysyłanych za pobraniem czas potrzebny na spakowanie Państwa zamówienia rozpoczyna się w chwili "przekazania zamówienia do realizacji" - na Państwa adres e-mail powinno zostać przesłane automatyczne powiadomienie. Na spakowanie wszystkich zamówionych produktów potrzebujemy nie więcej niż 96 godzin. Jednak w 95% przypadków zamówienia wysyłane są tego samego lub kolejnego dnia. Po spakowaniu przekazujemy przesyłkę z Państwa zamówieniem do odpowiedniego przewoźnika (Poczta Polska) i tutaj zaczyna się drugi etap realizacji Państwa zamówienia.
Dostarczenie przesyłki
Poczta Polska deklaruje dostarczenie ich w ciągu 1-4 dni roboczych od daty nadania w zależności od wybranej formy przesyłki.

We wszystkich przypadkach do Państwa skrzynki e-mail powinna trafić wiadomość z potwierdzeniem zrealizowania zamówienia.


Możesz nas odwiedzić również na: