• 101 Aniołów. Doreen Virtue

Książka Doreen Virtue 101 Aniołów to poszukiwanie sensu istnienia, który codziennie jest wzbogacany o kontakty z boskimi postaciami dobrych uczynnych Aniołów, stróżów naszego życia. Świat Aniołów jest bogaty, bo każdy z nich na swoją określoną funkcję, a każdy człowiek może odnaleźć kilka z nich i nawiązać duchowy kontakt.

Anioły przychodzą do nas pod postacią zapachu, koloru, wyrażania myśli lub idei, tworzą otoczenie mistycznego porozumienia. Trwają przy nas, dają opiekę i siłę wewnętrzną spełniającą się w codziennej modlitwie o lepsze współistnienie. Kto nas rozumie lepiej niż one: Anioły miłości, sztuki, życia, rozwoju twórczego.

W książce Doreen, metafizyka od czterech pokoleń, osoby o zdolnościach jasnowidzenia i zarazem utytułowanego psychologa, czyli kobiety, która łączy w sobie wiedzę i talenty boskie, możemy odnaleźć formy sposoby kontaktowania się z Aniołami. Te istoty niebiańskie pomagają często człowiekowi rozwiązać problemy życiowe i zrozumieć kim jest naprawdę. Kliknij w ten temat i przenieś się choć na chwilę w świat, który nie jest ci wcale obcy.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

101 Aniołów. Doreen Virtue

  • 49.80 zł


Tags: 101 aniolow doreen virtue