• Ametyst naturalny bryłka INTUICJA

Ametyst to dwutlenek krzemu o pięknej fioletowej barwie. Bardzo często występują inkluzje, tzw. smugowanie – naprzemienne ułożenie warstw kryształów o różnym natężeniu barwy.
Ametyst posiada zdolność do oczyszczania z negatywnych energii.
Przede wszystkim ametyst pozwala nam połączyć się z wymiarami duchowości w naszym życiu. Ukazuje nam, że duchowość nie jest tylko czystą abstrakcją, w którą ktoś kazał nam wierzyć, bez zadawania zbędnych pytań. Ametyst sprawia, że zaczynasz odczuwać duchowość, bardzo silnie wzmacnia on intuicję. Kamień pozwala na aktywację Czakry Trzeciego Oka, im dłużej nasycasz się jego energią. Doskonały jest do pracy z tą Czakrą. Ametyst pomaga wejrzeć w głąb własnego wnętrza i poznać siebie, także na bardzo głębokich poziomach. Ten wyjątkowy kryształ może obudzić nasze zdolności parapsychiczne.
Ponadto ametyst wspomaga pracę naszego umysłu, przez co jest nam łatwiej skoncentrować się oraz uczyć. Szczególnie polecany dla osób, które pracują intelektualnie. Działa na nasz umysł i mózg uspokajająco i kojąco. Pomaga złagodzić bóle głowy, uspokoić wzburzone emocje a także zniwelować skutki działania stresów.

CZYSZCZENIE: Ametyst czyścimy pod bieżącą wodą, a raz na kilka tygodni należy wystawić go na światło Księżyca, aby go naładować. To pozwoli odzyskać mu swoją piękną barwę oraz naturalne właściwości.

ZNAKI ZODIAKU:
Baran - pomaga rozwinąć Baranowi zdolność otwarcia duchowych stron swej istoty
Panna - sprzyja intuicji i rozumieniu duchowych prawd
Skorpion - pozwala Skorpionowi zrozumieć, że przez zaufania i poświęcenie otwierają się przed nim głębsze prawdy życiowe; ametyst zgłębia intuicję Skorpiona
Strzelec - pogłębia zaufanie Strzelca w sens życia; uczy go pokory i wiary we własne siły
Ryby - łagodzi stres, działa uspokajająco i równoważąco, chroni przed negatywnymi myślami

Bryłka 1 sztuka
Wielkość 3-4 cmNapisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Ametyst naturalny bryłka INTUICJA

  • Kod produktu: LI-AMETYST
  • Dostępność: W magazynie
  • 12.50 zł


Etykiety: kamienie naturalne, ametyst, intuicja, Baran, Panna, Skorpion, Strzelec, Ryby