• Surowe pożywienie – źródło energii życiowej. Natalia Rose

Na każdym kroku możesz natknąć się na książki oferujące cudowne diety, które w okamgnieniu sprawią, że Twoje ciało straci zbędne kilogramy, a Tobie nie będzie zagrażał efekt jojo. Ile z nich jednak oferuje sposoby odżywiania, dzięki którym organizm odzyska swoją naturalną zdolność regeneracji i nie tylko będzie pięknie wyglądał z zewnątrz, ale jednocześnie będzie w pełni zdrowy w swoim wnętrzu?

Jedzenie surowego pożywienia odmieniło już życie tysięcy osób, które udały się po radę do certyfikowanej dietetyczki klinicznej - Natalii Rose. Zastosowanie się do jej wskazówek gwarantuje bowiem nie tylko atrakcyjny wygląd, lecz jednocześnie pozbycie się dolegających nam przypadłości. Od łuszczycy, przez obniżoną odporność po problemy ze snem - odpowiednie pożywienie wyeliminuje każdą z tych bolączek z Twojego życia.

W tej książce znajdziesz podstawowe prawa, jakimi powinieneś się kierować komponując swój jadłospis. Uświadomisz sobie także, że większość dolegliwości wynika z zaburzeń w przepływie wibrującej w Tobie energii światła. Surowe pożywienie bez trudu te zakłócenia wyeliminuje. A to wszystko stanie się w ciągu zaledwie 21-dniowego programu regeneracji organizmu. Będzie Ci go jeszcze łatwiej zastosować dzięki kilkudziesięciu sprawdzonym przez Autorkę przepisom kulinarnym udowadniającym, że to co smaczne, może być też bardzo zdrowe. 


Autor: Natalia Rose


Dane techniczne

Autor Natalia Rose

Data wydania 2011, Maj

Numer wydania 1

ISBN 978-83-7377-473-5

Liczba stron 320

Wymiary 145 x 205 mm

Okładka miękka

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Surowe pożywienie – źródło energii życiowej. Natalia Rose

  • 39.40 zł


Etykiety: zdrowie, odżywianie, Natalia Rose