Bransoletka protection of the pentagram

Dwa najsilniejsze amulety ochronne jakimi są Pentagram oraz Czarny Turmalin tworzą dla Ciebie doskonałą Tarczę Ochronną od wszelkiego zła. 

Czarny turmalin  minerał należący do grupy krzemianów, odkryty w Brazylii charakteryzujący się dużą zawartością jonów i emitujący dalekie promieniowanie podczerwone (FIR - Far Infrared Research ). 
Czarny turmalin to jeden z najsilniejszych kamieni ochronnych, chroni przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Działa jak tarcza. Ponadto podnosi osobistą wibrację.
Doskonały w przypadku, gdy mamy do czynienia ze złorzeczeniem, obgadywaniem czy zazdrością.
Nie pozwoli Ci też samemu zatopić się we własnych negatywnych myślach.
Usuwa z naszego organizmu negatywne emocje, zarówno z ciała jak i Duszy. 
Czarny turmalin wykorzystywany jest do celów uziemiania i symbolizowania ziemi w rytuałach związanych z tym żywiołem. Aktywizuje Czakrę Podstawy.
Chętnie wykorzystywany jest przez reikowców, bioenergoterapeutów czy radiestetów. 


BRANSOLETKA IDEALNA RÓWNIEŻ NA PREZENT !!!

Każda bransoletka opakowana jest w eleganckie, ekologiczne pudełko wyściełane naturalną korą brzozy. Brzoza uznawana jest za drzewo pomagające wyciszyć i uspokoić organizm, a także likwidujące narastające przez lata blokady wywołane długotrwałym stresem.


Bransoletka posiada metalową firmową przywieszkę z grawerem marki WITCHCRAFT, stanowiącej gwarancję jej oryginalności pochodzenia.

CZYSZCZENIE: Czarny turmalin czyścimy pod bieżącą wodą, a raz na kilka tygodni należy wystawić go na światło Księżyca, aby go naładować. To pozwoli odzyskać mu naturalne właściwości. 


ZNAKI ZODIAKU: 

Koziorożec


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Bransoletka protection of the pentagram

  • Brand: Witchcraft
  • Product Code: WJB0049
  • Availability: In Stock
  • 89.90 zł


Related Products