• Opowieści z Biura Duchów. Ada Edelman

Prawdziwe historie osób, które doświadczyły kontaktu z drugą stroną


Biuro Duchów to nazwa popularnego bloga, na którym autorka zamieszcza historie o duchach i życiu po życiu. Przekazy pochodzą w większości z listów nadsyłanych przez czytelników, którzy chcieli podzielić się swoimi przeżyciami.


Opowieści z Biura Duchów to prawdziwe historie osób, które doświadczyły kontaktu z drugą stroną, otrzymując ostrzeżenia, ważne informacje lub wsparcie od bliskich, którzy odeszli. To także relacje ludzi, którzy doświadczyli przeżyć z pogranicza śmierci.


Ta książka zabiera czytelnika w emocjonująca podróż w poszukiwaniu nieznanego i jest dowodem na to, że poza nami istnieje inny świat, a życie nie kończy się ze śmiercią.


 


Nie odkryję Ameryki stwierdzeniem, że choć ludzkość dokonała w ostatnich kilkudziesięciu latach ogromnego postępu, duchy nadal pozostają zagadką. Więcej niż akademicka nauka o naturze bytów niefizycznych mogą nam powiedzieć opowieści ludzi, którzy się z nimi zetknęli. Wejdźcie więc do Biura Duchów i posłuchajcie historii z życia… – Piotr Cielebiaś, słowo wstępu


 


O autorce


Ada Edelman – pisarka i autorka bloga Biuro Duchów; po tym, jak w wieku lat 17 przeżyła śmierć kliniczną, stara się przekazywać informacje o „drugiej stronie”, biorąc udział w licznych konferencjach. O swoich doświadczeniach opowiadała również w Pytaniu na śniadanie. Jej pierwsza książka Tarot Bułhakowa została bardzo dobrze przyjęta w mediach ezoterycznych. Prywatnie jest żoną i mamą dwóch dziewczynek.


Autor Ada Edelman


Rok wydania 2018

Wydawnictwo Samsara

Podtytuł Prawdziwe historie osób, które zbliżyły się do nieznanego

EAN 9788365506535

Autor Ada Edelman


Rok wydania 2018

Wydawnictwo Samsara

Format 13,5 x 20,5


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Opowieści z Biura Duchów. Ada Edelman

  • Brand: Samsara
  • Product Code: ILL-9788365506535
  • Availability: In Stock
  • 34.90 zł