• Tarot bez tajemnic. Beata Matuszewska.

Jeśli kiedykolwiek karty Tarota budziły Twój niepokój lub nawet lęk, oto idealna książka dla Ciebie. Odkrywa przed Tobą niemal wszystkie tajemnice. Czym jest Tarot? Skąd pochodzi? Jaką historię opowiada 78 kolorowych kartoników? Znajdziesz tu niemal wszystkie teorie jego powstania, ważne zasady przy pracy z Tarotem, rozkłady oraz szczegółową interpretację wszystkich kart Arkan Wielkich i Małych. Poznaj teorię i zacznij praktykować. Karty potraktuj jako dar od Boga, porzuć uprzedzenia, poznając fakty, odrzucaj mity.

Dzięki tej książce karty Tarota staną się Twoim partnerem, przewodnikiem i przyjacielem, który mówi do Ciebie, przekazuje informacje, który pomoże Ci podążać właściwą drogą. Im głębiej wnikniesz w przekazy tych kart, tym większą poczujesz z nimi więź. 

Beata Matuszewska – sopocka tarocistka i astrolog, pisarka, poetka, felietonistka. Od dwudziestu lat zajmuje się leczeniem ciała i ducha metodami niekonwencjonalnymi. Nie przypomina stereotypowej wróżki: pracuje bez czarnego kota i szklanej kuli. W pracy z Tarotem kieruje się prostymi zasadami: optymizmem, szacunkiem do drugiego człowieka i zachowaniem dyskrecji.

Tytuł: Tarot bez tajemnic

Autor: Beata Matuszewska

Wydawnictwo Studio Astropsychologii

Oprawa: Miękka

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 248

Format: 14.5x20.5cm

Stan: nowy, pełnowartościowy produkt

Język: polski

ISBN: 9788373774193

EAN: 9788373774193

Wymiary: 14.5x20.5x1.5 cm


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Tarot bez tajemnic. Beata Matuszewska.

  • 24.20 zł


Etykiety: tarot, książki do tarota, Beata Matuszewska