• Echa przeszłych wcieleń Judith Marshall

Astrolog w starożytnym Egipcie? Wikińska wojowniczka, która niejednokrotnie dowiodła swej dzielności w boju? Uzdrowicielka oskarżona o czary w czasach króla Jerzego? Renesansowy odkrywca, badający nieznane lądy? Kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i jaki wpływ ma to na nasze aktualne życie?


Judith Marshall zabiera czytelnika w inspirującą podróż, podczas której prezentuje techniki poznawania przeszłych wcieleń oraz gromadzenia wiedzy ułatwiającej zrozumienie doświadczeń przeżywanych w aktualnej inkarnacji. Ta książka – w której praktyczne porady przeplatają się z osobistymi przeżyciami samej autorki – to dowód na to, jak wielka mądrość i uzdrowienie mogą płynąć z odkrywania poprzednich wcieleń.


Znaki, synchroniczność, wrażenia z dzieciństwa, sny, wspomnienia, instynktowne reakcje na ludzi i miejsca a nawet nagłe przeskoki w świadomości lub w czasie – to tylko nieliczne przykłady tego, jak mogą objawiać się migawki z poprzednich wcieleń. Przy pomocy zawartych w tej książce sprawdzonych ćwiczeń uczymy się, jak badać własne minione życia i wykorzystać wyciągnięte z nich lekcje do rozwoju w życiu obecnym.


Przypominając sobie fragmenty przeszłych inkarnacji, dosłownie „składam je z powrotem”, sprawiając, że różne części lub „składniki” duszy powracają do naszej świadomości – i stajemy się całością.


Aby zrozumieć teraźniejszość, trzeba najpierw dotrzeć do przeszłości!

Podtytuł Uzdrowienie i zrozumienie wynikające z poznania poprzednich inkarnacji

Oprawa Miękka ze skrzydełkami

Liczba stron 216

Format A5

Rok wydania 2015


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Echa przeszłych wcieleń Judith Marshall

  • Producent: Samsara
  • Kod produktu: ILL-9788364645624
  • Dostępność: Brak - prosimy o kontakt
  • 34.90 zł


Etykiety: życie po życiu, reinkarnacja, poprzednie wcielenia, Judith Marshall