• Ewolucja duszy Linda Backman

Oto książka, która kryje w sobie tajemnicę rozwoju duszy i jej wpływu na twoje życie!


Autorka opiera się na wiedzy zgromadzonej podczas pracy z setkami pacjentów na sesjach hipnotycznych. Na podstawie nich pokazuje, jak tworzone są plany przedurodzeniowego każdego człowieka, które mają wpływ na jego teraźniejsze losy i rozwój wszechświata.


Dr Linda Backman udowadnia, że odnalezienie równowagi pomiędzy poprzednimi wcieleniami a karmą każdego z nas jest drogą do samorozwoju i lepszego życia. Ewoluująca dusza ma wpływ na uzdrowienie relacji, troskę o siebie samego, a także naprawienie ran, które zostawiły po sobie przeszłe wcielenia i pozbycie się traum.


Publikacja odkrywa także rolę duchowych przewodników, którzy wpływają na możliwości naszego rozwoju oraz prezentuje promienie duszy i jej siedem archetypów.


Poznaj sekrety ewoluującej duszy i uzyskaj głęboki wgląd w siebie!


O autorce:


Linda Backman, doktor pedagogiki i licencjonowana psycholożka. W 1978 roku rozpoczęła prywatną praktykę. Od 1993 roku, korzystając z hipnoterapii regresywnej, pomogła ogromnej liczbie pacjentów cofnąć się do poprzednich inkarnacji i okresów je oddzielających oraz lepiej zrozumieć swoją duszę. Hipnoterapia regresywna pozwala odkryć misję duszy, jej postępy na drodze ewolucji, związki i wiele innych ważnych informacji. Obecnie dr Backman nadal zajmuje się regresją, ale też daje wykłady, pisze, jest duchową mentorką i szkoli ochotników, wpajając im zalety hipnoterapii regresywnej.


Podtytuł Poznanie przeszłych wcieleń sposobem na duchowe uzdrowienie

Oprawa Miękka ze skrzydełkami

Liczba stron 240

Format A5

Rok wydania 2015


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Ewolucja duszy Linda Backman

  • Producent: Samsara
  • Kod produktu: ILL-9788364645129
  • Dostępność: Brak - prosimy o kontakt
  • 34.90 zł


Etykiety: reinkarnacja, życie po życiu, Linda Backman