• Świat Tarota-78 rozkładów dla początkujących i zaawansowanych. Heidemarie Pielmeier i Markus Schirner.

Wróżenie z kart tarota nie jest zabawą. Może jednak służyć pomocą przy podejmowaniu decyzji, w poszukiwaniu sensu życia, może pomagać w medytacji i prowadzić do samopoznania. Karty stawiają przed nami zwierciadlane odbicie jaźni w świecie zewnętrznym. Dlatego interpretacje, dokonane przez innych na przykład w książkach, mogą służyć jedynie jako wskazówki, hasła, dzięki którym zostaną uruchomione właściwe łańcuchy skojarzeń. Prawdziwe znaczenie poszczególnej karty odnajdujemy w sobie: odkrywamy je na podstawie reakcji, jakie w nas wywołuje. Jednak nawet ono może wskazywać tylko możliwości zdarzeń, które wcale nie muszą mieć miejsca. Bowiem to my sami decydujemy o naszym losie, kształtujemy go na własną rękę. Kart tarota są niczym nić Ariadny, wyprowadzająca nas z labirytnu zamętu na dzienne światło przejrzystości.

Jeśli zdecydowałeś się na karty tarota i przyniosłeś je do domu, nie powinieneś ich od razu wykładać. Najpierw je poznaj. Najlepiej przejrzyj całą talię, przyjrzyj się kartom i spróbuj stopniowo zapamiętać ich nazwy i liczby, a także sprawdź, jakie wywołują u ciebie uczucia. Zanotuj, najlepiej we własnym "dzienniczku karcianym", co ci przychodzi na myśl przy poszczególnych kartach. Stworzysz w ten sposób zestaw własnych interpretacji, najbardziej prawdopodobnych. Gdy przejrzysz swoje karty, wybierz jakieś płótno, na którym później zawsze będziesz je wykładać i w którym będziesz je przechowywać. Swoje karty powinieneś wykładać zawsze osobiście, ponieważ z czasem staną się one cząstką ciebie samego, która nie powinna znajdować się w obcych rękach.

Kiedy w końcu postanowisz kłaść karty, zacznij od małych wyłożeń. Powoli zwiększaj liczbę kart, z którymi pracujesz, dzięki temu będziesz się z nimi stopniowo oswajał, będą się stawać częścią ciebie. Na początku odłóż również na bok książki z interpretacjami - najpierw zawsze wsłuchaj się w siebie i trzymaj się tego, co zapisałeś w "dzienniczku karcianym". Dopiero później sięgnij po książkę z interpretacjami, by znaleźć w niej dalsze wskazówki.


Autorzy Heidemarie Pielmeier i Markus SchirnerLiczba stron:
Ilość stron: 184
Wymiary: 145x205
Oprawa: Miękka
ISBN: 83-86757-62-0
Tłumacz: Marta Olejniczak

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Świat Tarota-78 rozkładów dla początkujących i zaawansowanych. Heidemarie Pielmeier i Markus Schirner.

  • Brand: KOS
  • Product Code: KOS-83-86757-62-0
  • Availability: In Stock
  • 34.00 zł


Tags: swiat tarota 78 rozkladow dla poczatkujacych i zaawansowanych heidemarie pielmeier i markus schirner