• Tarot i astrologia w praktyce Beata Matuszewska

Tarot i astrologia to dwie techniki wróżbiarskie dotycząca działania sił wszechświata i określania ludzkich osobowości.

Łącząc je, masz możliwość dokonywania trafniejszych interpretacji i bardziej precyzyjnego prognozowania różnych zdarzeń.

Podczas gdy astrologia dokładnie pokaże, kiedy coś się wydarzy, Tarot w spontaniczny i intuicyjny sposób wyjaśni tego znaczenie. Obie uzupełniające i przenikające się dziedziny odpowiadają na wszystkie nurtujące Cię pytania – te zwyczajne i te ważne, o przeszłości, przyszłości i teraźniejszości.

Wykorzystanie doświadczenia Autorki, która na co dzień pracuje z obiema tymi dziedzinami, daje gwarancję naprawdę rzetelnego opracowania i pozwoli na osiągnięcie harmonii w życiu osobistym i zawodowym Twoim oraz Twoich najbliższych.


Jakie tajemnice skrywają obie te dziedziny i dlaczego warto je połączyć? Tarot i astrologia mają bardzo wiele cech wspólnych. Tarotowe Buławy to astrologiczny żywioł ognia, Kielich - wody, Miecze - powietrza, a Pentakle - ziemi. Zarówno Tarot, jak i astrologia opisują wpływy działające we wszechświecie i określają ludzkie usposobienia. I Tarot i astrologia odpowiadają na wszystkie pytania - i te bardzo ważne i te o mniejszym znaczeniu, o przeszłości, przyszłości i teraźniejszości, pokazują słuszny kierunek działań, możliwości i ograniczenia. Tarot to spontaniczna i intuicyjna interpretacja, podczas gdy astrologia dokładnie i ściśle określa możliwość i czas czekającego Cię wydarzenia. To pierwsza taka publikacja na rynku - połączenie twórczej wyobraźni Tarota z precyzyjną i logiczną astrologią. Dwa sposoby, dzięki którym możesz poznawać świat, innych ludzi i... siebie. To dzięki wzajemnemu przenikaniu obu tych dziedzin osiągniesz zrozumienie tego, co przed Tobą. Razem wyznaczają one szczęśliwe kierunki i ostrzegają przed nieszczęśliwymi wydarzeniami. Współgrając ze sobą pozwalają zaakceptować to, co nieuchronne.

Okładka: miękka

Data Premiery: 2010-10-01

Język: polski

Liczba stron: 342

Format: druk

ISBN: 9788373774117

EAN: 9788373774117

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Tarot i astrologia w praktyce Beata Matuszewska

  • 34.30 zł


Etykiety: tarot, książki do tarota, Beata Matuszewska