• Tarot Snów Tarot of Dreams - Ciro Marchetti

Witamy w świecie snów...

Tarot, który masz przed sobą, jest niczym echo, wspomnienie snów zbiorowych z czasów, gdy znaczenie snów było o wiele większe niż dziś. Karty Tarota Snów przypominają nam o baśniach, mitach, legendach, fikcyjnych i historycznych postaciach, miejscach i przedmiotach, które pozostają w świadomości całej ludzkości. Zatem chcąc uzyskać świeże spojrzenie, musimy odwołać się do snów i do Tarota.

 

Ze względu na swą uniwersalność, Tarot Snów jest idealny zarówno dla początkujących, jak i jego zaawansowanych miłośników. Oprócz poznania swojego wnętrza, dzięki Tarotowi można udzielać porad innym osobom, pomagając im w poznaniu samych siebie i manifestowaniu ich pragnień.

 

Znaczenie poszczególnych kart zostało tu przedstawione w niezwykłej formie. Misterne nadanie kształtu obrazom pozwoli na doznanie bezpośredniego przeżycia wewnętrznego - intensywniejszego niż w wypadku innych talii Tarota. Autor pragnął stworzyć zbiór obrazów Tarota, które będą miały taki sam efekt, co przywołany nagle sen. Nic w Tarocie nie jest ostateczne, a odpowiedzi musisz szukać we własnym umyśle i sercu... i w swoich snach.

 

79 kart o wymiarach 9x14cm, karty mają złocone brzegi.

Dołączona książka z opisem kart (po polsku) 253 strony.

Zestaw w twardym pudełku.

Doskonała jakość, przepiękne wykonanie. 

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Tarot Snów Tarot of Dreams - Ciro Marchetti

  • Kod produktu: AN-TAROT-SNÓW
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę.
  • 135.00 zł


Produkty powiązane

Morgan Greer Tarot pocket

Morgan Greer Tarot pocket

Talia namalowana przez artystę Billa Greera pod kierownictwem Lloyda Morgana w i..

78.00 zł

Etykiety: karty tarota, tarot, Ciro Marchetti