Kryształ Aqua Aura to piękny, energetyczny, mieniący się tęczowym blaskiem kryształ górski powstały w wyniku połączenia z oparami czystego złota. Często nazywany jest ten kryształ, Kryształem Anielskim
Kwarc Aqua Aura posiada bardzo wysoką wibrację. Jest doskonały do wspomagania i aktywizacji czakr a także do aktywacji energii innych minerałów. Noś go zawsze z innym kamieniem, aby wzmocnić jego działanie.

Kwarc Aqua Aura jest kamieniem o bardzo wysokiej wibracji. Używa się go do aktywacji energii innych minerałów, do wspomagania i aktywacji systemu czakr. 

Pamiętaj, że wytworzona przez nas biżuteria jest magiczna i jej zadaniem jest przynieść Ci szczęście. 


CZYSZCZENIE: Czyścimy pod bieżącą wodą, a raz na kilka tygodni należy wystawić go na światło Księżyca, celem naładowania kamieni. 

Bransoletka składa się z dziewiętnastu kamieni o wielkości 10mm, na gumce.

__________________________________________________________________________________________________
O NASZEJ PRACOWNI:
Witchcraft Jewellery to pracownia biżuterii ezoterycznej z wszechobecną dobrą energią, którą zostajesz otulony już od wejścia. Każdy magiczny przedmiot, jaki wychodzi spod rąk Czarownic z Witchcraft, przesiąknięty jest mistycyzmem, magią i mocą nadaną mu w trakcie wykonywania odpowiedniego rytuału, wykorzystywanego  przy tworzeniu danego dzieła. Kupując w Witchcraft, nie kupujesz tylko zwykłej rzeczy, jak w każdym innym zwykłym sklepie, ale magię, wspierającą Ciebie, Twoje życzenia i marzenia, zgodnie z nadaną mu intencją. Magia ta pomoże Ci przyciągnąć do Twojego życia- szczęście, dobrobyt, miłość czy zdrowie. Poczuj tę magię, wejdź z nami do magicznego świata Witchcraft.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Bransoletka kamienie naturalne AQUA AURA moc

  • Producent: Witchcraft
  • Kod produktu: WITCH-BRANS-AQUAAURA
  • Dostępność: W magazynie
  • 195.00 zł
  • 125.00 zł


Produkty powiązane

Bransoletka kamienie naturalne jadeit lawa CZAKRY 1

Bransoletka kamienie naturalne jadeit lawa CZAKRY 1

Bransoletka czakralna z kamieniami jadeitu dopasowanymi kolorami do czakr. Zadan..

85.00 zł 95.00 zł

Etykiety: intuicja, aqua aura, biżuteria ezoteryczna, kamień naturalny, czakry