• Ekożycie pod lupą Nathanael Johnson

Johnson na własną rękę sprawdza powszechne przekonania z obu stron barykady: sprawdza, czy naturalny poród w domu może być ryzykowny dla rodzącej lub dziecka, czy uprawa ekologicznych warzyw jest możliwa, a także, czy szczepionki mogą zagrażać życiu dzieci. Próbując odpowiedzieć na pytanie, czy rozwijająca się technika i osiągnięcia nauki przybliżają nas czy oddalają od zdrowia, obala wiele mitów o zdrowym stylu życia i podsuwa najrozsądniejsze rozwiązania.


Dochodzenie Johnsona jest porywające już od pierwszych stron książki, a wnioski z niego płynące staną się prawdziwym oparciem i pomocą dla wszystkich, którzy chcą żyć zdrowiej zachowując rozsądek i umiar.


„Wychowany przez hipisów, nieustraszony reporter Nate Johnson nakłada swój ciasny strój sceptyka i siłuje się z pytaniem, które uprzykrzało mu życie od czasów dzieciństwa: czy to prawda, że wszystko to co naturalne, jest lepsze? Zgłębia magię domowego porodu, korzyści zdrowotnych z picia surowego mleka, i życie bez medycyny zachodniej. Wynikające z tego historie łączą w sobie reportaż z pamiętnikiem, czyniąc All Natural zabawną, zaskakującą i absolutnie szczerą książką”.

– Novella Carpanter, autorka „Farm City”


Podtytuł Czy organiczne podejście do odżywiania, zdrowia, rodzicielstwa i środowiska sprawi, że będziesz szczęśćliwszy

Oprawa Miękka ze skrzydełkami

Liczba stron 360

Format A5

Rok wydania 2016


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Ekożycie pod lupą Nathanael Johnson

  • Producent: Vivante
  • Kod produktu: ILL-9788365170675
  • Dostępność: W magazynie
  • 39.90 zł
  • 23.94 zł


Etykiety: zdrowie, Nathanael Johnson