Nowoczesny sennik w poręcznym wydaniu


Czy wiesz, które sny zwiastują szczęście, a które zapowiadają kłopoty? Czy potrafisz odczytać ukryte znaczenie zwarte w symbolach pojawiających się w snach niemal każdej nocy?


Oto książka, która zabierze cię w niesamowitą podróż po zakamarkach ludzkiego umysłu i wyjaśni skąd biorą się sny oraz jak interpretować zakodowane w nich informacje.


Ten niewielki sennik umożliwia wejście do świata marzeń sennych i odkrycie jego tajemnic. Dzięki niemu dowiesz się, co oznaczają powtarzające się koszmary nocne, jak zapamiętywać sny i odczytywać z nich przyszłość oraz opanujesz znaczenie podstawowych symboli sennych. Wreszcie dowiesz się, jak kontrolować i wpływać na przebieg snów.


Poznaj język snów i dowiedz się, jak możesz zmienić swoje życie


 


O autorce


Migene González-Wippler urodziła się w Puerto Rico. Na tamtejszym uniwersytecie oraz na Uniwersytecie Columbia zdobyła stopnie naukowe z zakresu psychologii i antropologii. Pracowała jako redaktorka naukowa w John Wiley Interscience, American Institute of Physics, oraz Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku, a także jako redaktorka języka angielskiego dla Organizacji Narodów Zjednoczonych w Wiedniu, gdzie przez wiele lat mieszkała. Jest uznaną autorką wielu książek na temat religii i mistycyzmu, łącznie z przyjętą z powszechną aprobatą pozycją Santería: African Magic in Latin America.


Autor Migene González-Wippler

Format 135 x 205 mm

Oprawa Miękka ze skrzydełkami

Rok wydania 2018

Tłumaczenie Ischim Odorowicz-Śliwa

Tytuł oryginału Dreams and what they mean to you


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Mały sennik. Co oznaczają twoje sny. Migene González-Wippler.

  • 29.00 zł