• Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań. Robert Schwartz

Nowe wydanie książki Roberta Schwartza,


dzięki której oczyścisz i uzdrowisz swój umysł i ciało oraz uwolnisz się od cierpienia i traumy


Autor bestsellera „Odważne dusze” tym razem zmierza się ze szczególnie trudnymi emocjami – przedstawia historie osób, które przeżyły takie traumy, jak: samobójstwo, choroba psychiczna, poronienie, aborcja czy gwałt. Analizuje je bazując na informacjach przekazanych z „drugiej strony” za pomocą mediów i channelerów.


Świadomość, iż dusza wykoncypowała przeżycie takich wydarzeń, może wydawać się przerażająca i trudna do zaakceptowania. Ale na tym właśnie polega planowanie przedurodzeniowe. Jeśli przyjrzysz się przyczynom, które doprowadziły do zaplanowania takich doświadczeń, uzdrowisz swoje rany – głęboko ukryte wzorce bezwartościowości, bezsilności czy gniewu.


Pamiętaj, że wszelkie zdarzenia w Twoim życiu mają sens. Nie są karą od Boga ani dziełem przypadku. To, co Ci się przytrafia, kieruje Twoją uwagę na emocje, z jakimi powinieneś się zmierzyć w tym wcieleniu, na Ziemi. Prowadzi również do głębokiego zrozumienia siebie oraz buduje ścieżkę przebudzenia i oświecenia.


Przyjmij tę uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza zaplanowała jeszcze przed Twoimi narodzinami. Pozbądź się poczucia winy i napełnij miłością, zrozumieniem oraz współczuciem wobec samego siebie. Uzdrów się, a odkryjesz, że jesteś najdzielniejszą z istot, która miała odwagę wcielić się w ziemskim wymiarze i zaplanować sobie tak traumatyczne zdarzenia


Oprawa miękka

Podtytuł Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań

Autor Robert Schwartz

Liczba stron 304

Rok wydania 2018

Format B5

Tłumaczenie Karolina Bochenek

Tytuł oryginału Your Soul's Gift


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań. Robert Schwartz

  • Producent: Samsara
  • Kod produktu: ILL-978-83-66134-54-6
  • Dostępność: W magazynie
  • 34.90 zł


Produkty powiązane

Odważne Dusze. Robert Schwartz

Odważne Dusze. Robert Schwartz

Nowa odsłona książki Roberta Schwartza, która pomoże ci odkryć sens swego życia!..

34.90 zł

Etykiety: dusza zmarłego, jak rozmawiać ze zmarłym, jak skontaktować się ze zmarłym, kim byłem w poprzednim wcieleniu, reinkarnacja, Robert Schwartz, życie, życie po życie, duchowa podróż, narodziny, odważne dusze, planowanie przedurodzeniowe, śmierć