• Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań. Robert Schwartz

Nowe wydanie książki Roberta Schwartza,


dzięki której oczyścisz i uzdrowisz swój umysł i ciało oraz uwolnisz się od cierpienia i traumy


Autor bestsellera „Odważne dusze” tym razem zmierza się ze szczególnie trudnymi emocjami – przedstawia historie osób, które przeżyły takie traumy, jak: samobójstwo, choroba psychiczna, poronienie, aborcja czy gwałt. Analizuje je bazując na informacjach przekazanych z „drugiej strony” za pomocą mediów i channelerów.


Świadomość, iż dusza wykoncypowała przeżycie takich wydarzeń, może wydawać się przerażająca i trudna do zaakceptowania. Ale na tym właśnie polega planowanie przedurodzeniowe. Jeśli przyjrzysz się przyczynom, które doprowadziły do zaplanowania takich doświadczeń, uzdrowisz swoje rany – głęboko ukryte wzorce bezwartościowości, bezsilności czy gniewu.


Pamiętaj, że wszelkie zdarzenia w Twoim życiu mają sens. Nie są karą od Boga ani dziełem przypadku. To, co Ci się przytrafia, kieruje Twoją uwagę na emocje, z jakimi powinieneś się zmierzyć w tym wcieleniu, na Ziemi. Prowadzi również do głębokiego zrozumienia siebie oraz buduje ścieżkę przebudzenia i oświecenia.


Przyjmij tę uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza zaplanowała jeszcze przed Twoimi narodzinami. Pozbądź się poczucia winy i napełnij miłością, zrozumieniem oraz współczuciem wobec samego siebie. Uzdrów się, a odkryjesz, że jesteś najdzielniejszą z istot, która miała odwagę wcielić się w ziemskim wymiarze i zaplanować sobie tak traumatyczne zdarzenia

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań. Robert Schwartz

  • Brand: Samsara
  • Product Code: ILL-978-83-66134-54-6
  • Availability: In Stock
  • 34.90 zł


Related Products

Odważne Dusze Robert Schwartz

Odważne Dusze Robert Schwartz

Nowa odsłona książki Roberta Schwartza, która pomoże ci odkryć sens swego życia!..

34.90 zł