• Astrologia – 8 tomów Dr Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Osiem tomów konsekwentnie i dogłębnie wyjaśnia wszystkie zagadnienia współczesnej astrologii. Od podstaw dokładnych obliczeń i interpretacji horoskopu indywidualnego, poprzez wszystkie astrologiczne techniki. Umożliwia uzyskanie maksimum korzyści w naszym codziennym życiu dzięki najstarszej królowej nauk – Astrologii.

TOM I Astrologia interpretacje horoskopu natalnego pozycja ta wprowadzi Cię w podstawy astrologii urodzeniowej i umożliwi obliczenie, wykreślenie oraz zinterpretowanie swojego horoskopu. Tak przygotowany horoskop pozwoli określić predyspozycje zawodowe, szanse zrobienia kariery, znalezienie idealnego partnera.

TOM II Astrologia porównawcza umożliwi odkrycie tajemnic relacji, którą tworzy dwoje ludzi. Porównanie ich horoskopów wnosi poznanie szczegółów związku partnerskiego, gdzie występuje miłość, a w jakich obszarach życia zgodna praca czy zarabianie pieniędzy. Kiedy mogą się rodzić konflikty, a kiedy wzajemne wsparcie i akceptacja.

TOM III Astrologia tranzyty śledzenie tranzytów bieżących planet do planet urodzeniowych naszego horoskopu umożliwia wyznaczenie korzystnych okresów dla określonych działań. Możemy je zaplanować zgodnie z energią, którą dostajemy z kosmosu. Jednego dnia nasza praca może przynieść więcej efektów, podczas gdy inny dzień lepiej przeznaczyć na wypoczynek.

TOM IV Astrologia progresje, dyrekcje progresje i dyrekcje umożliwiają podejrzenie przyszłości, co i kiedy w naszym życiu się wydarzy. Dzięki nim wiemy, kiedy będziemy mieć sprzyjający czas na realizację naszych celów. Kiedy i w czym osiągniemy sukcesy, a kiedy lepiej zrezygnować z określonej aktywności, bo i tak poniesiemy porażkę.

TOM V Astrologia solariusz lunariusz co Cię czeka w najbliższym miesiącu? Co przyniesie najbliższy rok? Na te pytania szczegółowo odpowiedzą Lunariusz (miesiąc) Solariusz (rok). Jeśli lubimy czytać horoskopy gazetowe to ich praźródło w rzetelnej wiedzy astrologicznej leży właśnie w Solariuszu i Lunariuszu. Nie istnieje horoskop uniwersalny dla wielu osób a jedynie indywidualnie sporządzony.

TOM VI Astrologia medyczna astrologia medyczna łączy klasyczną astrologię z medycyną. Przypadkowych chorób nie ma. Kiedy możesz zachorować, na jakie choroby i jakie kuracje będą najskuteczniejsze? Jak w zgodzie z naturą utrzymać i wzmocnić Twoje zdrowie ? to kwestie, które rozjaśnić może głęboka mądrość astrologii medycznej.

TOM VII Astrologia horarna i elekcyjna jeśli szukasz najlepszego momentu na dokonanie czegoś przełomowego w Twoim życiu pomocą będzie tysiącletnia wiedza zawarta w astrologii horarnej i elekcyjnej. Odpowie na pytania dotyczące konkretnych zdarzeń. Dzięki niej będziesz mógł wybrać najlepszy, gwarantujący sukces moment na podjęcie poważnych decyzji takich jak egzamin, ślub, kupno domu czy założenie własnej firmy.

TOM VIII Astrologia harmoniczna żyjemy w określonych cyklach nie tylko nocy i dnia, wiosny i jesieni. Czasem kolejnych miłości, kolejnych wyzwań, kolejnych sukcesów i powtarzanych porażek. Astrologia harmoniczna wprowadza porządek i świadomość cykli życiowych, które rozpoczynamy, realizujemy i kończymy. Nie znając astrologii harmonicznej nie próbuj czegoś rozpoczynać, gdy tak naprawdę to się już w Twoim życiu kończy. Zaczynajmy we właściwym momencie, by otrzymać dodatkową moc gwarantującą sukces.

  • Liczba stron: 2100
  • Oprawa: pudełko
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 978-83-7377-322-6
  • Rok wydania: 2008

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Astrologia – 8 tomów Dr Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

  • 299.00 zł
  • 269.10 zł


Etykiety: astrologia, książki do astrologii, Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz