Jeden z najstarszych w Polsce sklepów ezoterycznych

Witchcraft
Księgarnia Magiczna

Rabat

-35

%

na wybrane

Wejdź do księgarni
Odkrywaj promocje

Wróżby z kart tarota

Trafiłeś tu nie przypadkiem. Jesteś na rozdrożu i potrzebujesz porady: co dalej zrobić ze swoim życiem, jakie kroki podjąć, którą wybrać opcję i czy na pewno jest tak jak Ci się wydaje.

Moje wróżby pomagają wielu osobom. Staram się głęboko zgłębić nurtujący Cię problem i odpowiedzieć na frapujące Cię pytania jak najprecyzyjniej, by móc ukazać prawdę lub pomóc w odnalezieniu właściwej drogi.

Jeśli się tu znalazłeś i zdecydowałeś się na skorzystanie z rady moich Kart, jesteś gotów usłyszeć odpowiedź, niezależnie od tego jaka ona by nie była.


Nazywam się Bernadetta. Jestem wróżbitką z 30 letnim doświadczeniem w przepowiadaniu przyszłości. Jednak wiedzę i doświadczenie przekazywane były w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.


Wróżenie to moja pasja. Dzięki temu karty odwzajemniają to trafnością przepowiedni. Do każdej wróżby podchodzę w sposób indywidualny, dlatego każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo w każdym życiowym problemie.

Co mówią o nas nasi klienci?

najnowsze produkty

Nowości

Sklep stacjonarny

Adres:
Godziny otwarcia:
Ocena klientów:
97 ocen w Google
4.5/5

Najnowsze wpisy

zioła

Magiczne zioła zbierane w maju

Maj to idealny czas na zbieranie ziół i tworzenie magicznych eliksirów,mgiełek,syropów czy mieszanek na kadzidła. Przedstawiam Wam kilka podstawowych roślin majowych ,które warto zebrać .

Czytaj więcej »

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft