• ANALIZA NA 12 MIESIĘCY - TAROT WRÓŻBA Z KART TAROTA NA NOWY ROK.

Stary rok odchodzi, a z nim masz nadzieję, że stare problemy odejdą w niepamięć. Pragniesz zacząć wszystko od nowa, tak jak każdy. Nowe plany, marzenia, przedsięwzięcia i decyzje. Pomogę Ci śmielej wejść w Nowy Rok, uchylę rąbka tajemnicy, pomogę i wesprę.

Wykonam dla Ciebie obszerną Analizę Noworoczną. Dowiesz się z mojej analizy, co za sobą zostawiasz, uświadomię Ci, czego się już nauczyłaś i jak możesz z tego korzystać. Co w nowym roku będziesz chciała osiągnąć, jak to zrobić, jak uniknąć przeszkód i odciągających Cię od celu pokus i na kim się wesprzeć na drodze do celu.
Sprawdzę sferę kariery i finansów, Relacji i związanych z nimi nastrojów, a także Twojego zdrowia i ogólnego samopoczucia.
Dowiesz się jaki jest Twój Zasób Energii Osobistej i dokąd poprowadzi Cię Nowy Rok. Czego doświadczysz i jaką lekcję wyniesiesz z tego doświadczenia. Dokonam również ogólnego podsumowania na Nowy Rok dla Ciebie.

Nazywam się Bernadetta.
Na co dzień jestem właścicielem najbardziej Magicznej Księgarni w Łodzi znajdującej się na Piotrkowskiej 92.
Jestem wróżbitką z 25 letnim doświadczeniem w przepowiadaniu przyszłości. Jednak wiedzę i doświadczenie przekazywane były w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.
Wróżenie to moja pasja.
Dzięki temu karty odwzajemniają to trafnością przepowiedni. Do każdej wróżby podchodzę w sposób indywidualny, dlatego każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo w każdym życiowym problemie.
W mojej pracy wykorzystuję wszelkie dostępne sposoby i metody m.in.: prognozę z kart tarota, analizę horoskopu urodzeniowego, analizę numerologiczną, prognozę z kart cygańskich i run. Z Moich usług korzystają znani aktorzy, piosenkarze, politycy, oraz firmy, dla których sporządzam prognostykę biznesową. Posiadam też szerokie grono klientów zza granicy. Zapraszam do Świata Dobrej Magii.

Istnieje możliwość wyboru rodzaju kontaktu:
skype:
selenabeta
email: wrozka@witchcraft.pl
facebook: https://www.facebook.com/wrozka.bernadeta
spotkanie osobiste: sesja 60 minut

Po zakupie prosimy o kontakt z P.Bernadetta wrozka@witchcraft.pl Badz pod numerem +48 507 498 341 W CELU ustalenia daty seansu.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

ANALIZA NA 12 MIESIĘCY - TAROT WRÓŻBA Z KART TAROTA NA NOWY ROK.

  • Brand: Witchcraft
  • Product Code: WITCH-100
  • Availability: In Stock
  • 180.00 zł


Tags: tarot wrozba z kart tarota na nowy rok analiza na 12 miesiecy