• Moc Magii. Podręcznik pozytywnego wykorzystania magicznej strony naszego życia - Al G. Manning

Działania magiczne towarzyszą człowiekowi od zawsze, a magia jest nieodłączną częścią ludzkiej psychiki (natury). Czy się do tego przyznajemy, czy nie jesteśmy w głębi serca czarodziejami: wyczarowujemy dobry nastrój, czarujemy swoich ukochanych, zaklęciami chcemy przyciągnąć powodzenie i pieniądze. Rzecz w tym, by robić to mądrze i skutecznie. Książka ta podaje takie właśnie sposoby i przepisy. Są sprawdzone, a ich skuteczność potwierdziło wiele osób. Jeżeli brakuje ci szczęścia lub ktoś usiłuje ci szkodzić, poszukujesz partnera, chcesz żyć dostatniej - spróbuj. To działa!

Fragment książki:

Co może dać ci ta książka

Czy jesteś panem swojego losu? Czy chciałbyś być? Każdy z nas przechodzi przez okresy niepewności i napotyka problemy, które wydają się nie do pokonania. Czy w takich chwilach wiesz, jak sobie z nimi poradzić? Czy skorzystałbyś z naprawdę skutecznej pomocy? Arkana białej magii zapewniają taką pomoc! W starożytnej religii Wicca (obecnie zwanej białą magią) kryje się wiedza na temat mocy, która jest w stanie zaspokoić każdą twoją potrzebę. Tradycyjne rytuały i praktyki białej magii przywołują dosłownie niezwyciężoną moc, która podlega twojej kontroli. Kiedy nauczysz się, jak z niej korzystać, będzie tobie służyła.

Czym jest biała magia

Biała magia to połączenie praktyk magicznych, w których stosuje się zioła, olejki, świece i kadzidła oraz konstruktywnej siły woli, mające na celu przywołanie i wykorzystanie nadprzyrodzonych sił wszechświata dla dobra jednostki lub grupy. Tym, co oddziela białą magię od "sztuczek czarnej magii" jest pragnienie, aby czynić dobro, a nie szkodzić. Nie musisz krzywdzić innych. Stosując wielką moc białej magii, niebawem przekonasz się, że wokół ciebie jest wiele dobra. Nie musisz nic nikomu zabierać. Możesz po prostu zapewnić sobie powodzenie i szczęście wykorzystując energię wszechświata, do której każdy ma nieograniczony dostęp.

Co może dać ci biała magia

Ceremonialny obrządek białej magii może przywołać olbrzymią nadprzyrodzoną moc, która zapewni ci wszelkie osobiste korzyści. Niewidoczne, lecz realne siły będą cię chronić i otwierać drzwi prowadzące do osiągnięcia każdego celu. Stanie się tak, gdy przywołasz je w magicznym obrządku jako czarownica. Kiedy uzyskasz dostęp do tej wielkiej mocy, niczym nie będziesz się różnił od swoich sąsiadów, może z wyjątkiem niezwykłej żywotności oraz pewności siebie, która w sposób naturalny towarzyszy powodzeniu.
Lata doświadczeń i praktycznych eksperymentów, jakie poprzedziły tę książkę, udowadniają, że pełne zrozumienie sił, z jakich będziesz korzystał, przywoła moc która w znacznym stopniu przewyższa wszystko to, co można osiągnąć za pomocą ślepej wiary. Dlatego w książce nie ma dziwnych głosek ani sylab, które mogłyby wprowadzać zamieszanie w czasie rytuałów. Wszystko zostało wyjaśnione prostym językiem, tak abyś ty sam mógł przywołać moc, wiedząc, co robisz. Nasza metoda jest prosta. Pozwala krok po kroku opanować zdumiewającą moc białej magii, która, uświadomiwszy ci, że naprawdę jesteś panem swojego losu, umożliwi ci realizację celu twojego życia. Za każdy opanowany krok jest nagroda i zapewniam cię, że praca będzie sprawiała ci radość. Nic tak nie wywołuje zapału w poczynaniach jak sukces, który przyczynia się do ogólnego powodzenia!
Biała magia służy właśnie takim ludziom jak ty! Na stronie 93 dowiesz się, jak Irena R., stosując miłosny rytuał, stała się szczęśliwą małżonką swojego byłego szefa. Na stronie 108 zapoznasz się z tym,w jaki sposób B. J., stosując rytuał przyciągający pieniądze/pomyślność, pożyczył $250.000 na rzecz swojej firmy, która miała ujemne saldo w wysokości $50.000, a którą następnie sprzedał za ponad milion dolarów. Na stronie 209 pokazano, w jaki sposób S. Y., idąc za radą, jaką otrzymał w wywołanym marzeniu sennym, zaoszczędził $300.000! Istnieje znacznie więcej przykładów ludzi wszystkich profesji, którzy odnieśli sukces. Wiele osób uczestniczących w programach białej magii, to ludzie na kierowniczych stanowiskach i naukowcy. Osoby, które odniosły sukces, prosiły nas o podanie fikcyjnych nazwisk lub opisanie okoliczności w taki sposób, aby ochronić ich prywatność oraz zawodową reputację. Czy chcesz do nich dołączyć? Typowa relacja zaczyna się od słów: "Proszę nie podawać mojego nazwiska. A oto co wydarzyło się naprawdę".
Relacje opisujące korzyści płynące ze stosowania rytuałów białej magii znajdują się w naszym archiwum Laboratorium Badań Nad Postrzeganiem Pozazmysłowym. Prywatność poszczególnych osób została zachowana. Oczekuję na relację opisującą korzyść, jaką ty odniosłeś stosując białą magię.
Z NINIEJSZEJ KSIĄŻKI NALEŻY KORZYSTAĆ W ŻYCIU CODZIENNYM - DLA WŁASNEJ KORZYŚCI.
W niniejszej książce nie ma "wodolejstwa" ani historyjek akademickich. Każde słowo ma służyć w sposób jak najbardziej praktyczny. Dopóki ty nie wcielisz ich w życie, słowa pozostaną jedynie na papierze. Pozwól, aby ten skuteczny sposób wykorzystania pierwotnej i nadprzyrodzonej mocy poprawił każdą dziedzinę twojego życia tak, jak ty tego pragniesz.
Na kartach niniejszej książki oczekuje na ciebie nauka płynąca z antycznych rytuałów przekazana współczesnym językiem - oczekuje na ciebie, aby tobie służyć. Ponieważ jest częścią praw wszechświata, nie może ci odmówić!
Jednak musisz ostrożnie dzielić się swoją wiedzą. Gdy zaangażujesz się w rytuały białej magii całym sobą, będą one w twoim przypadku skuteczne. Nieważne czy ktoś ci wtedy uwierzy. Tak naprawdę może być dla ciebie korzystniej, gdy inni nie będą wiedzieć, z jakim powodzeniem stosujesz białą magię w swoim życiu.
Najlepiej dla ciebie i dla świata będzie, gdy nie będziesz się pysznił ani wyśmiewał, lecz zwyczajnie stosował wielką i pożyteczną moc, jaką niniejsza książka może dla ciebie przywołać. Powodem powstania niniejszej książki jest twoje powodzenie, rozwój, moc oraz spełnienie. Nie zmarnuj ich! Ucz się i stosuj to, czego się nauczyłeś, a dzięki białej magii będziesz kroczył pewnie drogą do sukcesu w każdej dziedzinie.


Kod produktu 9788388351167
Autor Al G. Manning
Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Rok wydania 2002
Ilość stron 248
Wymiary 14,5 x 20,5
Oprawa Miękka
Kod ISBN 9788388351167

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Moc Magii. Podręcznik pozytywnego wykorzystania magicznej strony naszego życia - Al G. Manning

  • 28.60 zł


Tags: moc magii podrecznik pozytywnego wykorzystania magicznej strony naszego zycia al gmanning