Dlaczego czujesz określone emocje? Jakie są twoje wewnętrzne mocne strony? Jakie słabości? Jak najlepiej wykorzystać swój potencjał i osiągnąć cele? Ta talia kart wraz z  obszernym podręcznikiem sprawia, że z radością wyruszysz w podróż wewnętrznych poszukiwań - sam, czy w towarzystwie przyjaciół. Chuck Spezzano stworzył talię obejmującą syntezę zachodnich i wschodnich przekazów i symboli.

Korzystając z łatwych do zrozumienia objaśnień w książce, można zastosować przykłady podane do pracy z kartami. Analizują swoje reakcje na karty i ich zestawienia otwórz się na drzwi do inspiracji i oświecenia. Łącząc wgląd z psychologii z interaktywnością tarota, ten bezprecedensowy pakiet będzie dla wszystkich duchowych poszukiwaczy objawieniem.


Ta praktyczna i inspirująca książka jest waszym kluczem do zrozumienia i korzystania z kart. Chuck Spezzano wyjaśnia znaczenie każdej z 48 kart oraz sposób ich wykorzystania i interpretowania na różne sposoby.

Książka + 48 kolorowych kart 7 x 12 cm + pudełko

Ilość stron: 288

Chuck Spezzano jest cieszącym się międzynarodowym uznaniem ekspertem w dziedzinie psychologii relacji. Ma on ponad trzydzieści pięć lat doświadczenia w poradnictwie i treningu dotyczącym relacji interpersonalnych i - dzięki swojej duchowości i znajomości psychologii – oferuje nam wyjątkową perspektywę kontaktów międzyludzkich. Jako autor, animator rozwoju osobistego, międzynarodowy trener, mówca i terapeuta, Chuck Spezzano dzieli się mądrością i wglądem w tajemnice umysłu, posługując się językiem psychologii oraz metaforą.


Napisał dwadzieścia książek i stworzył pięć talii uzdrawiających kart, które zostały opublikowane w dziewięciu językach.


Ponad dwadzieścia lat temu Chuck, razem z żoną Lency, rozwinął głębokie podejście do emocjonalnego i duchowego uzdrowienia.


W tym czasie ich innowacyjny model psychologii wizji nauczany był na forum międzynarodowym poprzez seminaria, warsztaty i zaawansowane szkolenia. Dzięki połączeniu wizji i wglądu intuicyjnego z rozrywką i ekscentrycznością, wykłady i warsztaty Chucka są zarówno prowokujące, jak i zabawne. Jego współczucie dla ludzkiego cierpienia współgra z uznaniem potężnej mocy uzdrawiającej miłości i śmiechu.


Chuck Spezzano uzyskał doktorat z psychologii nadany przez United States International University, magisterium z socjologii oraz bakalaureat z psychologii i filozofii uzyskane w Duquesne University. Obecnie mieszka wraz z żoną w East Oahu na Hawajach.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Karty Wewnętrznego Rozpoznania. Chuck Spezzano.

  • Brand: KOS
  • Product Code: KOS-9788376491684
  • Availability: In Stock
  • 101.00 zł


Related Products

Karty Archanioła Michała + książka Doreen Virtue

Karty Archanioła Michała + książka Doreen Virtue

Doreen Virtue tym razem daje Ci możliwość skorzystania z pomocy jednego z najpot..

69.60 zł

Karty cygańskie -Grypsy oracle cards

Karty cygańskie -Grypsy oracle cards

Reprodukcja z 1800 roku, która zachowuje wszystkie cechy starożytnego Sibylle, n..

50.00 zł

Karty anielskie Anioły Światła. Diana Cooper

Karty anielskie Anioły Światła. Diana Cooper

Anioły to niezwykle uduchowione istoty. Ich domem jest serce Boga, a ich zadanie..

69.00 zł

Tags: Karty Wewnętrznego Rozpoznania