W naszej pracowni ciągle pracujemy na bransoletkami amuletami ,które maja wprowadzić w Wasze życie zdrowie ,miłość ,ochronę czy przyciągnąć dobra materialne.

Kolekcja Magic Wood stworzona została z korali drzewa sandałowego barwionego na kolor hebanowy i kamienia naturalnego dla czystej intencji Waszych pragnień.


Bransoletka Magic Wood z jaspisem dalmatyńczyk ma za zadanie wprowadzić w Wasze życie MARZENIA I POZYTYWNE MYŚLENIE


Drzewo sandałowe

Drzewo sandałowe używane jest jako kadzidło i składnik kadzideł jak i również stosowane w biżuterii,tzw. "święte drzewo hindusów|"

Podczas palenia oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii, wpływa na wzmocnienie duchowej świadomości. Wierzy się też, że noszone ma działanie uzdrawiające i ochronne.Działa kojąco, łagodzi napięcia nerwowe, sprzyja medytacji. Przypisuje mu się właściwości wyciszające oraz wzmagające koncentrację. 

Jaspis dalmatyńczyk

Kamień wojowników, dodaje siły, odwagi, zwiększa siłę woli. Pomaga realizować pomysły, przekuwając je w czyny. Pomaga zwalczać depresję i negatywne myślenie. Przywraca spokój, uwalania od stresów, nadaje się dla osób, które rzucają palenie. Działa ugruntowująco, jest kamieniem ochronnym, który chroni przed niebezpieczeństwem. Dodaje radości życia, jest dobry na depresyjne myśli i jeśli mamy poczucie wypalenia. Pomaga nam przezwyciężyć zapętlenie myślowe i pójść do przodu. 


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Bransoletka MAGIC WOOD z jaspisem dalmatyńczyk

  • Brand: Witchcraft
  • Product Code: WJB0067
  • Availability: In Stock
  • 65.00 zł


Related Products

Tags: Bransoletka MAGIC WOOD z jaspisem dalmatyńczyk