Bransoletka stworzona dla naszych Kochanych Wiedźm jako symbol i ochronna wszystkich dziedzin życia. Nosimy ją dla uzyskania stabilizacji ,uziemienia i skupienia. Jest swoistym ENERGETYZATOREM dobrej energii. Czujesz ,że Twoje ciało choruje - hematyt załatwi sprawę. Już od średniowiecza wierzono, że to kamień, który skutecznie potrafi wypędzać choroby z naszego ciała ciała  i te fizyczne i te duszy...

BRANSOLETKA IDEALNA RÓWNIEŻ NA PREZENT !!!


Każda bransoletka opakowana jest w eleganckie, ekologiczne pudełko wyściełane naturalną korą brzozy. Brzoza uznawana jest za drzewo pomagające wyciszyć i uspokoić organizm, a także likwidujące narastające przez lata blokady wywołane długotrwałym stresem.


Bransoletka posiada metalową firmową przywieszkę z grawerem marki WITCHCRAFT, stanowiącą gwarancję jej oryginalności pochodzenia.


Uwaga 

Warto pamiętać o tym, że hematyt nie lubi kontaktu z wodą. Jeśli zatem mamy biżuterię z tym kamieniem, nie powinniśmy kąpać się w niej. W kwestii przechowywania należy trzymać go razem z kryształem górskim, który odbiera z hematytu złą energię, która się w nim skumulowała. Nie należy również umieszczać go w tym samym miejscu, co inne kamienie, ponieważ rozładowuje je, przez co tracą swoje cudowne właściwości.


Zawieszka Wiedźma - stop metali, który łatwo programować energetycznie.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Bransoletka HAPPY WITCH

  • Brand: Witchcraft
  • Product Code: WJB0060
  • Availability: In Stock
  • 65.00 zł