Świat Witchcraft to nie tylko sklep ezoteryczny…

Świat Witchcraft to także wróżka Bernadetta.|

Trafiłeś tu nie przypadkiem. Jesteś na rozdrożu i potrzebujesz porady: co dalej zrobić ze swoim życiem, jakie kroki podjąć, którą wybrać opcję i czy na pewno jest tak jak Ci się wydaje.
Moje wróżby pomagają wielu osobom. Staram się głęboko wniknąć w nurtujący Cię problem i odpowiedzieć na nurtujące Cię pytanie jak najwnikliwiej, by móc ukazać prawdę lub pomóc w odnalezieniu właściwej drogi.
Jeśli się tu znalazłeś i zdecydowałeś się na skorzystanie z rady moich Kart, jesteś gotów usłyszeć odpowiedź, niezależnie od tego jaka ona by nie była.

Nazywam się Bernadetta.
Jestem wróżbitką z 27 letnim doświadczeniem w przepowiadaniu przyszłości. Jednak wiedzę i doświadczenie przekazywane były w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Wróżenie to moja pasja.

Dzięki temu karty odwzajemniają to trafnością przepowiedni. Do każdej wróżby podchodzę w sposób indywidualny, dlatego każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo w każdym życiowym problemie.

W mojej pracy wykorzystuję wszelkie dostępne sposoby i metody m.in.: prognozę z kart tarota, analizę horoskopu urodzeniowego, analizę numerologiczną, prognozę z kart cygańskich i run.

Oprócz kart możesz skorzystać również innych moich usług.
Oczyszczanie indywidualne z negatywnej energii, klątw i uroków, także domów, firm.
Wprowadzanie nowej pozytywnej energii do Twojej firmy.
Tworzenie świec intencyjnych na najważniejsze dziedziny życia: miłość, zdrowie, praca oraz świec odcinających i oczyszczających.
Od kilkunastu lat prowadzę z powodzeniem firmę Witchcraft w składzie której jest Witchcraft Magiczna Księgarnia, Witchcraft Jewellery.

seans tarota – 150 zł/godz.
porada /tarot, magia, feng shui itp. – 150 zł/godz.
oczyszczanie domu – 500 zł + dojazd
oczyszczanie indywidualne – 250 zł
tworzenie indywidualnych świec intencyjnych – 250 zł
tworzenie indywidualnych amuletów dla firm, domów i ludzi – skrypty runiczne – 200 zł

Istnieje możliwość wyboru rodzaju kontaktu:
skype: selenabeta
email: wrozka(małpa)witchcraft.pl
facebook: https://www.facebook.com/wrozka.bernadeta
spotkanie osobiste: sesja 60 minut

Popularne wpis

Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft