• Małe cuda codzienności - Grella Nina

Książka ta jest zbiorem felietonów, które ukazywały się na przestrzeni wielu lat na łamach Dziennika Zachodniego. Poświęcone są one medycynie naturalnej, której autorka jest jedną z największych propagatorek w naszym kraju. Nina Grella jest także założycielką miesięcznika "SZAMAN, Człowiek, Zdrowie, Natura" oraz właścicielem największej w Polsce przychodni medycyny holistycznej, czyli łączącej wiedzę akademicką i niekonwencjonalną. Jest także organizatorem Targów "Bliżej zdrowia, bliżej natury".
Poszczególne felietony zamieszczone w książce stanowią swoistą podróż, w jaką wybrała się autorka, poznając w jej trakcie niesamowitych ludzi oraz uczestnicząc
w niecodziennych zdarzeniach. Jednocześnie jest to książka mądra i prosta w odbiorze, mądra i prosta jak sama autorka.

Nina Grella i Andrzej Wrazidło Poznali się podczas studiów (polonistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim) i stworzyli zgraną parę matżeńsko-zawodową (zdjęcie wykonane w 40. rocznicę ślubu - lipiec 2005). Znani śląscy dziennikarze. Wspólnie założyli miesięcznik popularyzujący medycynę naturalną "SZAMAN -Człowiek - Zdrowie - Natura" (ukazuje się od 1990 roku) i największą w Polsce przychodnię medycyny holistycznej, czyli łączącej wiedzę akademicką i niekonwencjonalną (działa od 1990 r). Są organizatorami i właścicielami Targów "Bliżej zdrowia, bliżej natury" i towarzyszących im "Spotkań z medycyną naturalną" (największe w Europie). Na ich "Letni Uniwersytet Zdrowia" - wczasy doskonalące ciało i umysł w hotelu "Zagroń" w Szczyrku, a także prowadzone tam terapie oczyszczania wątroby przyjeżdżają zainteresowani z całej Polski oraz z Niemiec, Austrii, Francji, a nawet ze Stanów Zjednoczonych. Nina jest autorką kilku książek, m.in. "Leczenie naturalne", "Widzę bez okularów" (wspólnie z Siergiejem Litwinowem) i "Zdrowy ogród".


Język oryginału polski
Format A5
Ilość stron 260
Oprawa miękka

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Małe cuda codzienności - Grella Nina

  • Brand: KOS
  • Product Code: KOS-83-914429-1-8
  • Availability: In Stock
  • 27.55 zł


Tags: male cuda codziennosci grella nina