WIELKIE SPRZĄTANIE – ROK 9

13.09.2015 roku będziemy mieli bardzo interesujący nów Księżyca.
Nów w Pannie a oprócz tego rozpoczyna się nowy rok numerologiczny liczby 9.

Rok 9 zawsze napawa niepokojem,pewnie dlatego ,że jest to rok kończący cykl i warto przygotować się do niego duchowo.

Dla jednych rok ten będzie łatwy i przyjemny /to, to grono osób, które lubi robić porządki w życiu/ a dla innych trudny gdyż 9 to istny bilans końcowy i w wielu przypadkach wymusza na nas zrywanie więzów z przeszłością.

Jest to okres ,który wymaga od nas dużo siły i cierpliwości by przebrnąć przez ten etap.

W tarocie rok 9 kojarzy mi się z kartą Wiezy, to co dla nas jest i będzie złe lub dręczące spada z wysokości i ginie pod wieża naszych złudzeń.

Nikt nie lubi zmian i pożegnań ale mimo tego warto ten czas potraktować jako idealna porę do wymiatania niepotrzebnych uczuć ,osób czy powtarzających się sytuacji z naszego życia.

Ważne w tym roku jest nasze nastawienie jeśli założymy / a mocno w to wierze ,że właśnie tak jest w naszym życiu/ ,że wszystko co przytrafia się w naszym życiu ma głębszy sens łatwiej będzie nam zrozumieć mechanizmy naszego życia.

W tym okresie możemy spodziewać się dużych zmian w naszym otoczeniu.Wiele przyjaźni czy znajomości może zakończyć się bo przecież spełniło już swoją misje i dalej nie jest wam po drodze.
Sprawy prawne ,prośby,prace czy interesy rozpoczęte w poprzednich latach mogą jednak mieć  pomysny finał.

Wykorzystajmy ten czas dobrze przede wszystkim na naukę,planowanie i organizowanie wszystkiego co rozpoczniemy wraz z rokiem 1 . Plusem roku 9 jest fakt ,że nic co rozpocznie się  jest trwałe .

Dobrego roku

Popularne wpis

Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft