Analiza na 12 miesięcy – Tarot Wróżba z Kart Tarota na NOWY ROK

Stary rok odchodzi, a z nim masz nadzieję, że stare problemy odejdą w niepamięć. Pragniesz zacząć wszystko od nowa, tak jak każdy. Nowe plany, marzenia, przedsięwzięcia i decyzje. Pomogę Ci śmielej wejść w Nowy Rok, uchylę rąbka tajemnicy, pomogę i wesprę.

Wykonam dla Ciebie obszerną Analizę Noworoczną. Dowiesz się z mojej analizy, co za sobą zostawiasz, uświadomię Ci, czego się już nauczyłaś i jak możesz z tego korzystać. Co w nowym roku będziesz chciała osiągnąć, jak to zrobić, jak uniknąć przeszkód i odciągających Cię od celu pokus i na kim się wesprzeć na drodze do celu. Sprawdzę sferę kariery i finansów, Relacji i związanych z nimi nastrojów, a także Twojego zdrowia i ogólnego samopoczucia. Dowiesz się jaki jest Twój Zasób Energii Osobistej i dokąd poprowadzi Cię Nowy Rok. Czego doświadczysz i jaką lekcję wyniesiesz z tego doświadczenia. Dokonam również ogólnego podsumowania na Nowy Rok dla Ciebie.

Analizę dla Ciebie wykona Wróżka Bernadetta. Kliknij i dowiedz się więcej.

 Skorzystaj z Analizy na Nowy Rok Wróżki Bernadetty
Popularne wpis

Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft