Sklep: Koszt i sposoby wysyłki

KOSZTY WYSYŁKI DOSTĘPNE W SKLEPIE:

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Przedpłata na konto:
– Przesyłka zagraniczna przedpłata na konto – 110 zł
– Przesyłka biznesowa -Pocztex 48 – 13,50 zł (TYLKO NA TERENIE PL)

Przesyłka pobraniowa (TYLKO NA TERENIE PL):

– Przesyłka biznesowa -Pocztex 48 – 18,50 zł


Odbiór osobisty w sklepie: 0 zł (płatność tylko gotówką, prosimy o przygotowanie w miarę możliwości odliczonej kwoty) lub płatność kartą

Przesyłka  biznesowa – Pocztex Kurier 48 – doręczenie D+2 
Przesyłki doręczane są najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania do godziny 15:00 w placówce pocztowej uzgodnionej w ramach zawartej z Pocztą Polską pisemnej umowy.  Należy odebrać ją w ciągu siedmiu dni od dnia awizowania.

Na czas realizacji zamówienia składają się dwa podstawowe etapy:
Pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Zarówno w przypadku zamówień opłaconych przelewem, jak i tych wysyłanych za pobraniem czas potrzebny na spakowanie Państwa zamówienia rozpoczyna się w chwili „przekazania zamówienia do realizacji” – na Państwa adres e-mail powinno zostać przesłane automatyczne powiadomienie. Na spakowanie wszystkich zamówionych produktów potrzebujemy nie więcej niż 96 godzin. Jednak w 95% przypadków zamówienia wysyłane są tego samego lub kolejnego dnia. Po spakowaniu przekazujemy przesyłkę z Państwa zamówieniem do odpowiedniego przewoźnika (Poczta Polska) i tutaj zaczyna się drugi etap realizacji Państwa zamówienia.
Dostarczenie przesyłki
Poczta Polska deklaruje dostarczenie ich w ciągu 1-4 dni roboczych od daty nadania w zależności od wybranej formy przesyłki.

We wszystkich przypadkach do Państwa skrzynki e-mail powinna trafić wiadomość z potwierdzeniem zrealizowania zamówienia.

Zanim opuścisz naszą magiczną księgarnię

Zapisz się do newslettera

I odbierz swoje 8% rabatu