Horoskop 2024 r Wróżki Bernadetty dla Dziennika Łódźkiego

RYDWAN

OGÓLNA SYTUACJA

Rok 2024 dla Baranów będzie bardzo szybki. Wszystko będzie się działo w zawrotnym tempie. Barany będą mogły planować wiele rzeczy i ich plany będą się udawały. Osoby spod znaku Barana będą bowiem miały dużo energii i chęci do działania. Ważne jest jednak, by utrzymywały w życiu równowagę. Nie mogą skręcać zbytnio ani lewo ani w prawo, nie mogą też przesadzać w żadną stronę. Muszą starać się utrzymać równy poziom.

MIŁOŚĆ

Samotne Barany będą mogły w nadchodzącym roku spotkać kogoś dla siebie. Jest całkiem prawdopodobne, że zdarzy się to w podróży. Może będą jechać z kimś tym samym pociagiem, a może prowadząc samochód poznają na stacji benzynowej innego kierowcę? Różnie może się zdarzyć, ale na pewno będzie to miłość szybka, energiczna, dynamiczna i… bardzo namiętna.

ZDROWIE

Barany powinny w tym roku pilnować, by nie być rozkojarzonym. Podczas jazdy muszą być czujne i skupione, by nie spotkały ich jakieś wypadki komunikacyjne. Powinny też uważać, żeby w życiowym pędzie i pośpiechu przez przypadek czegoś sobie nie złamały. Ale Rydwan przestrzega też przed zachorowaniami w podróży. Jeśli jedziemy gdzieś daleko, gdzie potrzebne są szczepienia lub inne przygotowania, nie możemy o tym zapomnieć.

FINANSE I PRACA

2024 rok będzie dobrym czasem, by inwestować. Włożone w interes pieniądze na pewno się zwrócą i przyniosą dobry zysk. W dziedzinie finansowej nie będzie żadnych problemów.

RODZINA I PRZYJACIELE

To będzie rok, w którym Barany będą jeździć do bliskich, odwiedzać przyjaciół i brać udział w spotkaniach. Barany będą mieć dużą potrzebę widywania się z innymi, życia towarzyskiego i bycia wśród ludzi.

PRZESTROGA

Nie zawsze „szybko” oznacza „dobrze”. Czasem warto w życiu zwolnić lub się zatrzymać. Barany muszą też uważać, by w życiowym pędzie nie zapominać o rzeczach najważniejszych. Są sprawy, które kiedyś w ich życiu były bardzo istotne, a teraz omijają je pędząc do przodu. „Nie róbmy tego i nie zapominajmy o tym, co naprawdę ważne” – ostrzega Rydwan.

SĄD OSTATECZNY

OGÓLNA SYTUACJA

Karta Sądu Ostatecznego zapowiada Bykom, że w 2024 roku muszą załatwić sprawy urzędowe lub związane z ważnymi dokumentami, które odkładane były od dawna. Byki mogą się spodziewać, że będą w nowym roku osądzane, zarówno przez ludzi jak i przez różne sytuacje. Będą też zbierać plony z tego, co zasiały w przeszłości. Poniosą zarówno dobre jak i złe konsekwencje swoich działań. Mocno to w życiu odczują.

MIŁOŚĆ

W miłości będzie to dla Byków czas ślubów, zaręczyn i innych poważnych deklaracji życiowych. Rok ten będzie sprzyjał spotkaniu na swojej drodze przyszłego męża lub żony. Ale rok 2024 będzie też czasem załatwiania trudniejszych spraw urzędowych dotyczących związków, na przykład rozwodów.

ZDROWIE

Byki nie będą w 2024 roku narzekać na zdrowie. Mogą mieć jakieś małe zabiegi, ale będą to raczej zabiegi kosmetyczne, z dziedziny chirurgii plastycznej lub inne związane z upiększaniem się, a nie działania ratujące zdrowie.

FINANSE I PRACA

Wszelkie inwestycje finansowe, które będą przez Byki dobrze przemyślane, w tym roku się udadzą. Wszystkie rozważnie podjęte decyzje okażą się trafne. Pieniądze będą napływać z różnych źródeł. Mogą to być pieniądze pochodzące z urzędów lub sądów, na przykład spadki, darowizny, duże zwroty podatków. Pieniądze będą do Byków po prostu przychodzić. I będą się ich trzymały.

RODZINA I PRZYJACIELE

Kontakty rodzinne mogą być zdominowane przez sprawy urzędowe lub spadki. Wyjdą też na jaw stare sprawy, dla których trzeba będzie znaleźć rozwiązania.

PRZESTROGA

Byki powinny uważać, żeby za bardzo nie oceniały innych ludzi. „Zastanówmy się, zanim podejmiemy jakieś drastyczne decyzje i zaczniemy usuwać ludzi z naszego życia” – radzi Bykom Sąd Ostateczny.

SŁOŃCE

OGÓLNA SYTUACJA

Słońce do bardzo dobra karta dla Bliźniąt. Zapewnia, że będą się one ogrzewać w słonecznym cieple. Wszystko będzie im sprzyjać, Bliźnięta będą też mieć poczucie, że nic złego nie może im się w życiu stać.

MIŁOŚĆ

Bliźnięta będące w stałych związkach poczują, że są dokładnie w tym miejscu, w którym powinny być. Ich związek będzie dla nich dobry, przyniesie im dużo ciepła i miłości, ale też z tego ciepła może… przynieść im dziecko. Natomiast samotne Bliźnięta będą mieć szansę, żeby kogoś spotkać. Niezależnie od tego, w jakiej są sytuacji osobistej – nie będą w tym roku narzekać.

ZDROWIE

Bliźnięta powinny bardzo uważać, żeby nie przesadzać ze Słońcem. Karta ta podpowiada: 2024 roku nie opalamy się zbytnio, nie przesiadujemy w solariach, a podczas wyjazdów chronimy głowę i ciało przed słońcem. Ale karta Słońca radzi też uważać na stany gorączkowe. Jeśli coś się zadzieje w organizmie i u osoby spod znaku Bliźniąt i pojawi się gorączka, nie powinno się jej lekceważyć. Warto w życiu trochę zwolnić, zamiast udawać, że nic się nie dzieje.

FINANSE I PRACA

Finansowo też będzie się Bliźniętom bardzo dobrze układało. Znakomicie wychodzić będą zwłaszcza te inwestycje, w których dostrzec można element wpływu Słońca. Może podróże do ciepłych krajów okażą się korzystne biznesowo? A może ludzie spotykani podczas letniego wyjazdu wyjdą z jakąś ciekawą propozycją? Bądźmy otwarci w takich sytuacjach.

RODZINA I PRZYJACIELE

To będzie świetny czas dla kontaktów Bliźniąt z bliskimi. Będą one spędzać dużo czasu z przyjaciółmi, ale tylko z tymi najbliższymi. Ważna będzie też dla nich rodzina, dlatego zrobią wszystko, by naprawiać naderwane kontakty. Jeśli były one kiedyś zerwane, w będą w 2024 roku naprawiane.

PRZESTROGA

Karta Słońce ostrzega, żeby w niczym nie przesadzać. „Słońce może nas ogrzać, ale może też i nas spalić” – ostrzega ta karta. Nadmiar nawet dobrych rzeczy może nam zaszkodzić. Trzeba więc zachować umiar.

WIEŻA

OGÓLNA SYTUACJA
Dla Raków rok 2024 będzie trudny. Karta Wieży mówi bowiem o tym, że nie wszystko, co zostało zbudowane, może przetrwać. Niektóre rzeczy muszą być zburzone, bo powstały na zbyt kruchych fundamentach i nie ma możliwości, by trwały dalej. Jeśli Raki nie będą potrafiły przejrzeć na oczy i same podjąć właściwej decyzji, los zrobi to za nich. Dla bardzo emocjonalnych Raków odkrycie niemiłej prawdy i przyjęcie jej do wiadomości może być bardzo trudne.

MIŁOŚĆ

Nie wszystko, co zbudował w życiu Rak, jest prawdziwe. Rzeczywistość może być inna, niż się wydaje. Nie każdy pozornie iedalny związek taki właśnie jest. Dlatego rok 2024 może być czasem zdrad, ich odkrywania oraz dowiadywania się o partnerze niespodziewanych rzeczy. Ale karta Wieży przypomina, że wszystko, co będzie się działo, jest dla naszego dobra. Drzwi do wiedzy otwierają się nie po to, żeby nas zniszczyć, ale po to, żebyśmy w końcu podjęli właściwą decyzję. Wieża może też przynieść pozytywne zmiany w związkach, w których się nie układa. Pójście na terapię, wspólna praca nad relacją lub inne działania mogą w tym roku związek naprawić i wyprowadzić na prostą.

ZDROWIE

Sytuacja zdrowotna będzie trudna, ale nie na poziomie fizycznym tylko raczej w sferze psychicznej i emocjonalnej. Jeśli przez nasze życie przechodzi burza i wiele rzeczy się zmienia, czasem trudno sobie z taką sytuacją poradzić. Nie pomaga przy tym wzburzenie emocjonalnie, dlatego w 2024 roku powinniśmy o siebie zadbać, poszukać spokoju, równowagi i relaksu. To pozwoli wyciszyć emocje i łatwiej przetrwać zawirowania.

FINANSE I PRACA

To będzie dobry rok na kupowanie nieruchomości. Ale lepiej nie działać pod wpływem impulsu. Należy uważać w co się inwestuje i sprawdzić wszystko przed podpisaniem dokumentów. Jeśli inwestycja nie będzie trafiona, zauważymy po drodze znaki, które będą przeszkadzać w doprowadzeniu jej do finału. Należy zwracać uwagę na takie sygnały i się do nich stosować.

RODZINA I PRZYJACIELE

Kontakty z bliskimi mogą się trochę popsuć, bo będziemy mieć zupełnie różne wizje przyszłości i uważać nasz punkt widzenia za najważniejszy. Będzie ciężko o kompromis. Czasem warto odpuścić i się nie odzywać, niż próbować przekonać kogoś upartego do swojej racji.

PRZESTROGA

Należy uważać na nieprzyjemne zdarzenia w domu, takie jak pożary czy włamania. Wyłączajmy pralkę, kuchenkę, gaz i zamknijmy dokładnie drzwi i okna” . To dotyczy też wyjazdów: sprawdźmy, czy wszystko jest w porządku. Nie szukajmy tanich wyjazdów i podejrzanych ofert, bo się rozczarujemy.

ŚMIERĆ

OGÓLNA SYTUACJA

Karta Śmierci często przeraża, bo przecież większość z nas boi się śmierci. Ale w tarocie Śmierć to transformacja. Dla osób spod znaku Lwa będzie to idealny rok, by zamknąć stare sprawy i zacząć wszystko od nowa, ale już większym doświadczeniem i lepszymi perspektywami na sukces.

MIŁOŚĆ

Jeśli Lwom coś nie będzie pasować w stałym związku lub będzie on zmierzał w innym kierunku niż oczekują, to ich związki będą się w 2024 roku kończyły. Ale koniec związku nie będzie oznaczał dla Lwa samotności. Jeśli jeden związek się zakończy, pojawi się też szansa, by zacząć coś nowego. Samotne Lwy mają szansę kogoś poznać, ale tylko jeśli zdecydują się na zmianę w swoim życiu i wyjście do ludzi. Jeśli zostaną przy swoich stereotypowych zachowaniach, pozostaną samotne.

ZDROWIE

Lwy powinny w 2024 roku bardzo uważać na kości, stawy i zęby. Jeśli dawno nie były u dentysty lub mają skierowanie do ortopedy, nadchodzący rok będzie doskonałym czasem, by zrobić z zaległościami porządek.

FINANSE I PRACA

Karta Śmierci będzie w tym roku sprzyjać wszelkim nowym inwestycjom, zmianom pracy i zaczynaniu czegoś nowego. Ale Lwom udawać się będzie także inwestowanie w siebie, na przykład dokształcanie się w różnych kierunkach czy zaczynanie nowych studiów.

RODZINA I PRZYJACIELE

Osoby, które do naszego życia już nic dobrego nie wniosą, będą w 2024 roku odchodzić. Nie oznacza to oczywiście umierania, takie osoby pójdą po prostu inną drogą. Lwy muszą być na to przygotowane i pozwolić im odejść. Będzie to dla nas korzystne i nie należy bać się tych zmian.

PRZESTROGA

W roku 2024 Lwy powinny być ostrożne i zrezygnować z ryzykownych zachowań. To nie jest czas na skoki ze spadochronu, zabawy na bungee czy sporty ekstremalne. Lwy mogą sobie połamać wszystkie kości i takie wyskoki mogą się dla nich skończyć naprawdę tragicznie.

MAG

OGÓLNA SYTUACJA

Panna w 2024 roku będzie królem lub królową życia. Karta Maga mówi Pannom, że mogą zrobić w swoim życiu wszystko, co tylko zechcą i co sobie wymarzą. Jeśli tylko Panna w to uwierzy, ma szansę zrealizować wszelkie plany.

MIŁOŚĆ

W tym roku dzięki Magowi Panny mają szansę spotkać wielką miłość, naprawić stały związek, urodzić upragnione dziecko. Los da im wszystko, czego chcą, muszą tylko po to sięgnąć. Powinny jednak sprecyzować swoje marzenia, wtedy one się spełnią.

ZDROWIE

Mag radzi Pannom, żeby uważały na gardło oraz choroby głowy. Mag jest też kartą lekarza. Dlatego jeżeli Panny poczują, że coś nie tak dzieje się w ich organizmie, powinny skonsultować się ze specjalistą. Zamiast czekać do ostatniej chwili, lepiej pójść się zbadać, wtedy wszystko będzie dobrze.

FINANSE I PRACA

Dla Panien wszystkie inwestycje finansowe wykonane w roku 2024 będą idealne. Zakładanie nowej działalności gospodarczej, wchodzenie w spółki – to wszystko będzie układało się dokładnie tak, jak Panny będą chciały. Wybór szkoły czy kariery także okaże się właściwy, jeśli tylko będzie zgodny z własnymi pragnieniami Panny, a nie z radami innych.

RODZINA I PRZYJACIELE

Panna w tym roku będzie wolała spędzać czas ze sobą i realizować własne projekty, niż szukać towarzystwa. Będzie jednak rozchwytywana przez innych. Będzie otrzymywać wiele interesujących propozycji spotkań, ale z części zrezygnuje, by szukać samotności.

PRZESTROGA
Karta Maga to także karta manipulacji, Panny muszą więc uważać, żeby dążąc do sukcesu nie przesadzić w środkach. „Wybierając marzenia do realizacji, zdecydujmy się na takie, które są realistyczne” – radzi karta Maga. Jeśli Panna będzie bujać w obłokach, może się mocno rozczarować.

GŁUPIEC

OGÓLNA SYTUACJA

Głupiec w 2024 roku daje Wagom możliwość poznawania nowych rzeczy i stawania w nieznanych dotąd sytuacjach. Wszystko nowe, co pojawi się w życiu Wag będzie dla nich korzystne. Nawet ryzykowne przedsięwzięcia przyniosą w tym roku dobry efekt.

MIŁOŚĆ

Wagi mają ogromną szansę, by poznać kogoś nowego, zakochać się i przeżyć piękne uczucie. Będzie to uczucie silne, romantyczne, młodzieńcze. Ale Głupiec to też karta, która symbolizuje dziecko. Dlatego Wagi, które marzą o zostaniu rodzicami, mają w tym roku dużą szansę na ciążę.

ZDROWIE

Głupiec ma tendencję do nieprzejmowania się niczym i bagatelizowania zagrożeń. Dlatego ta karta przestrzega przed lekceważeniem swojego stanu zdrowia. Przypomina też, że jeśli coś złego dzieje się w naszym organizmie, trzeba się tym zająć. Mag Mówi: nie odkładajmy badań na później i nie bagatelizujmy sygnałów, które wysyła nam ciało.

FINANSE I PRACA

Wagi mają w tym roku szansę otworzyć bardzo nowatorską działalność gospodarczą. Taki start-up pozwoli im zarobić naprawdę dobre pieniądze. Powiodą się zwłaszcza biznesy związane z dziećmi lub skierowane do młodych ludzi. Mogą to być produkty dla maluchów lub założenie szkoł. Ale także inne przedsięwzięcia biznesowe okażą się w 2024 roku bardzo korzystne. Jeśli Wagi mają ochotę założyć w tym roku jakąś firmę, powinny wykorzystać te chęci i działać. Odniosą sukces.

RODZINA I PRZYJACIELE

Dzięki zapowiadanemu przez Głupca powiększeniu rodzinny Wagi mogą liczyć na naprawdę dobre stosunki z bliskimi. Bliscy będą się bowiem cieszyć z nowego potomka. To będzie też czas na wspólne wyjazdy rodzinne. Ale Wagom dobrze będzie się układać ze wszystkimi ludźmi. Będą mieć poczucie wspólnoty, zadowolenia i radości z tego, co jest.

PRZESTROGA

„Nie działaj pochopnie” – radzi Wagom Głupiec. Można podejmować ryzyko, ale czasem warto przystanąć na chwilę i zastanowić się, czy podjęte ryzyko coś nam może przynieść, czy da nam coś więcej i jest warte tego, by je ponieść. Nie wolno ryzykować dla samego ryzyka lub poklasku!

ARCYKAPŁAN

OGÓLNA SYTUACJA

Karta Arcykapłana da Skorpionowi wiele możliwości, aby stał się dla innych kimś ważnym, a nawet autorytetem. Może wejść w rolę nauczyciela, mentora, coacha, terapeuty. Skorpion powinien w tym roku swoją wiedzę dobrze wykorzystywać – z korzyścią zarówno dla siebie jak i dla innych.

MIŁOŚĆ

W miłości Arcykapłan zapowiada Skorpionom możliwości brania ślubów a także poznawania osób, które zostaną z nimi na stałe i kiedyś będą z nimi w sformalizowanym związku. W tym roku Skorpiony mogą więc liczyć na poważne znajomości. Arcykapłan sprzyja zrównoważonym uczuciom i stałej, spokojnej miłości. Dlatego burzliwe romanse, zdrady i krótkie, namiętne związki raczej nie będą się Skorpionom przydarzać.

FINANSE I PRACA

Każda przemyślana i mądra decyzja inwestycyjna w 2024 roku przyniesie Skorpionowi finansowy zysk. Skorpiony nie będą musiały w tym roku ryzykować. Przecież wszystkie plany mają już dokładnie przemyślane! Od dawna się przygotowywały i w tym roku zrealizują swoje projekty. Duże profity finansowe będą przynosić im będzie praca w zawodach związanych z rozwojem duchowym i edukacją. Jeśli Skorpion marzy o własnym studiu jogi czy medytacji, to otwierając je na pewno odniesie sukces! Ale powodzeniem cieszyć się też będą prowadzone przez niego szkolenia i warsztaty.

ZDROWIE

To będzie bardzo dobry rok dla zdrowia, jeśli tylko Skorpiony podejdą do życia z rozsądkiem i umiarem.

RODZINA I PRZYJACIELE

Nauczycielskie nastawienie Skorpiona do życia będzie też wpływać na jego kontakty z bliskimi. Będzie nieco zdystansowany i wszystko będzie w głowie analizował. Zamiast patrzeć na świat sercem, wszystko będzie brał na rozum. Ale innym ludziom to się spodoba. Będą lgnąć do Skorpiona i wyczuwać w nim autorytet, którego tak bardzo przecież potrzebują.

PRZESTROGA

Skorpiony powinny uważać, by nie wpaść w jakąś sektę lub inne pułapki duchowości. Mogą mieć skłonność do przyłączania się do niebezpiecznych, uzależniających grup. „Nie każdy guru jest wart tego, by za nim podążać! Nie każdego autorytetu warto słuchać” – radzi Arcykapłan. Skorpion powinien pamiętać, że mądrość jest w nim!

DIABEŁ

OGÓLNA SYTUACJA

Diabeł radzi Strzelcowi, żeby dobrze korzystał ze swoich instynktów. Będzie miał w 2024 roku mnóstwo energii, a nawet… jej nadmiar. Warto wykorzystać energię w kreatywny sposób, żeby ten nadmiar nie wpłynął źle na zdrowie psychiczne Strzelca. Nadmiar energii i chęć przeżycia czegoś niezwykłego może bowiem zaprowadzić go w szpony nałogu lub problemów psychicznych.

MIŁOŚĆ

Strzelce będą w tym roku stawiały raczej na sprawy seksualne niż emocjonalną bliskość. Mogą w 2024 roku mieć skłonność do romansów. Ale za to Strzelce tkwiące w zastygłych związkach mogą liczyć na powrót namiętności. Romantyczna kolacja w łóżku z małżonkiem może przynieść zaskakujące rezultaty, bo w związku ze stałym partnerem może znowu mocno zaiskrzyć!

ZDROWIE

W tym roku Strzelcom grozić będą stany zapalne w organizmie. Powinny na nie bardzo uważać i nie bagatelizować sygnałów wysyłanych przez ciało. Jeśli na przykład zaboli coś w kręgosłupie, należy to dokładnie zbadać. Ale Strzelce muszą też w tym roku uważać na psychikę. Nadmiar energii może bowiem wprowadzić je w nałogi, problemy psychiczne czy ryzykowne zachowania.

FINANSE I PRACA

Strzelce będą miały w tym roku bardzo dużo finansowego szczęścia. Diabeł przynosi ze sobą pieniądze, dlatego poczucie materialnego spokoju nie będzie Strzelcom obce. Pieniądze Diabła są szybkie, będą nagle przychodzić i Strzelce nie będą musiały się przy tym napracować. Ale muszą uważać, by przy ich zdobywaniu nie przekroczyć granicy prawa i uczciwości. A mogą mieć taką pokusę.

RODZINA I PRZYJACIELE

Niestety Diabeł jest kartą konfliktów. Strzelce muszą więc mocno uważać, by zwykłe nieporozumienie nie przerosło ich i nie przerodziło się w wielką awanturę. Jeśli chcą, by rok 2024 był spokojny i rodzinny, muszą trzymać nerwy na wodzy. W przeciwnym razie może to skończyć się zerwaniem kontaktów z bliskimi nawet na wiele lat.

PRZESTROGA

Strzelce muszą uważać na wszelkie działania impulsywne, nałogi, sytuacje niebezpieczne i na… niebezpiecznych ludzi. Niestety Strzelce w 2024 roku będą takie osoby do siebie przyciągać.

GWIAZDA

OGÓLNA SYTUACJA

Gwiazda jest kartą Tarota, która przynosi bardzo dużo nadziei. To nadzieja na zmiany i na to, że wszystko będzie się układało po naszej myśli. Dlatego Koziorożce mogą być w tym roku spokojnie. Wszystkie sytuacje – nawet jeśli zaczną się w negatywny sposób – będą miały dużą szansę na pozytywne rozwiązanie.

MIŁOŚĆ

Rok 2024 rok będzie dla Koziorożców czasem bardzo błogim w sprawach miłosnych. Gwiazda przynosi im zarówno miłość w związkach stałych jak i szansę na spotkanie kogoś odpowiedniego dla osób samotnych. Koziorożce będą roztaczały wokół siebie niemal magiczną aurę, która będzie przyciągała do nich płeć przeciwną.

ZDROWIE

Koziorożce powinny uważać na wszelkie niedobory wody w organizmie oraz na pracę nerek. Muszą pamiętać, żeby się odpowiednio nawadniać, nie tylko w upalne dni, ale też przez cały rok.

FINANSE I PRACA

Karta Gwiazdy przynosi same dobre wieści, więc także i pieniądze będą bezproblemowo do Koziorożców przychodzić. Jeżeli uważają, że obecna praca nie jest dla nich odpowiednia i mają ochotę na zmianę, mogą to zrobić bez wahania. Nowa praca nie dość, że będzie dobrze płatna, to jeszcze będzie sprawiać im przyjemność!

RODZINA I PRZYJACIELE

Wszystkie kontakty z rodziną i przyjaciółmi będą w 2024 roku bardzo dobre. Koziorożce będą mieć poczucie, że są koło nich ludzie szczerzy, odpowiedzialni, chętni do pomocy i na których zawsze można liczyć.

PRZESTROGA

Nie ma przestrogi od Gwiazdy. „Żyj i ciesz się życiem!” – mówi ta karta.

KOŁO FORTUNY

Koło Fortuny w roku 2024 sprawi, że niewiele rzeczy będzie można zaplanować. Sytuacje w życiu Wodnika mogą się zmieniać w ułamku sekundy. Dlatego warto zaufać losowi, że to, co się będzie w życiu działo, jest dla niego dobre. A wtedy na pewno takie będzie.

MIŁOŚĆ

To będzie rok, w którym Wodnik będzie mógł spotkać swoją bratnią duszę. A jeśli jej nie znajdzie, to spotka osoby potrzebne mu, żeby mógł się doskonalić. Jeśli ktoś w 2024 roku z życia Wodnika odejdzie, to znaczy, że po prostu nie był dla niego odpowiedni.

ZDROWIE

Wodniki powinny uważać na wszelkie niespodziewane sytuacje i nagłe zdarzenia. Mogą to być zarówno wypadki jak i niespodziewanie zaczynające się choroby. Ale takie nagłe uziemienie przez chorobę może też być znakiem tego, że powinniśmy się zatrzymać i odpocząć. Czasem bowiem sami nie potrafimy tego zrobić. Wodniki nie powinny unikać badań i zabiegów licząc na to, że samo nam przejdzie. W tym roku w kwestiach zdrowia lepiej dmuchać na zimne.

FINANSE I PRACA

Fortuna będzie Wodnikom sprzyjała. Dzięki karcie Koła Fortuny Wodniki będą dostawać pieniądze z każdej strony. Jeśli grają w totolotka – mają dużą szansę wygrać, jeśli pracują – mogą nagle i nieoczekiwanie dostać awans. Jeśli prowadzą biznes, mogą dostać dofinansowanie, o które od dawna bezskutecznie się starali.

RODZINA I PRZYJACIELE

Za sprawą karty Koła Fortuny wszystko się w życiu przewraca. Dlatego osoby, które Wodnikom nie sprzyjają, w tym roku odejdą w swoją stronę. Zostaną tylko z tymi, którzy są im przychylni. Takie odejścia nie będą dla nich złe. Jeśli zaufają losowi to zrozumieją, że nie był to przypadek i taka zmiana jest dla nich korzystna.

PRZESTROGA

Koło Fortuny przypomina, że czasem zmiana jest w życiu potrzebna. „Nie można cały czas trzymać się starych wzorców i schematów” – radzi ta karta. Czasem warto zatrzymać się, spojrzeć na swoje życie z boku, by zrozumieć, że można coś zmienić w życiu, a te zmiany są dla nas dobre.

ARCYKAPŁANKA

Ten rok będzie dla Ryb czasem na to, by zajrzały do swojego wnętrza i wiedzy danej im od poprzednich pokoleń. Z karty Arcykapłanki w roku 2024 najbardziej skorzystają panie Ryby. Poczują wewnętrzną moc oraz moc swojego kobiecego rodu. Natomiast panowie Ryby mogą w tym roku spotkać kobietę będącą wielką tajemnicą. Ale dzięki niej będą mogli zobaczyć świat w zupełnie innych barwach i z innej perspektywy.

MIŁOŚĆ

W roku 2024 Ryby mogą liczyć na związki mocno duchowe, wręcz platoniczne. Uczucie będzie dla nich znaczyło więcej niż fizyczność, a nawet charakter partnera. Takie podejście będzie dla nich dobre, bo pozwoli im przeżyć wyjątkową, mistyczną miłość.

ZDROWIE

Panie Ryby powinny w tym roku uważać na narządy rozrodcze, a mężczyźni – na pracę nerek. Osoby spod znaku Ryb będą też miały tendencję do stanów depresyjnych. Muszą zadbać o swoją psychikę

FINANSE I PRACA

W sferze finansowej wszelkie przemyślane decyzje będą miały sens i przyniosą Rybom pieniądze. Będzie to szczególnie dobry rok dla kobiet spod znaku Ryb zajmujących się biznesem lub pragnącym wejść w biznes. Jeśli zechcą zainwestować, to mają ogromną szansę na sukces i zysk.

RODZINA I PRZYJACIELE

Ryby będą mieć w tym roku poczucie, że wszystkie kobiety w rodzinie są im przychylne. Szczególnie panie Ryby doświadczą wśród bliskich kobiecej solidarności i rodowego wsparcia.

PRZESTROGA

Ryby muszą uważać, żeby nie popaść w samo zachwyt. Mogą bowiem uwierzyć, że zjadły wszystkie rozumy, że wszystko wiedzą, a ich racja jest najważniejsza. „Możemy być mądrzy, ale nie przemądrzali” – radzi karta Arcykapłanki na rok 2024.

Popularne wpis
Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft

Zanim opuścisz naszą magiczną księgarnię

Zapisz się do newslettera

I odbierz swoje 8% rabatu