Horoskop na 2023 r Wróżki Bernadetty dla Dziennika Łódzkiego.

BARAN
Kochankowie

To będzie rok pełen miłości i związków. Relacje Baranów z ludźmi będą się dobrze układać. Ale to będzie też czas na samodzielne działanie, czas, by podjąć jakąś decyzję i zrobić coś samodzielnie. Może trzeba odciąć się od rodziny, by żyć po swojemu? A może wyprowadzić z domu lub zmienić coś w swoim życiu? Rok 2023 będzie takim decyzjom sprzyjał.

Miłość
Dla Baranów będzie bardzo miłosny rok, obfitujący w związki. Wszystkie relacje osobiste będą bardzo dobre. Kochankowie dają też możliwość urodzenia dziecka oraz znalezienia sobie partnera na całe życie.

Zdrowie
Barany muszą bardzo uważać, by nadmiar miłości i emocji nie podwyższył im zbytnio tętna i nie zaszkodził. W 2023 mogą im się przytrafiać choroby krążenia i serca.

Finanse
Dobrze jest podjąć jakaś decyzję i coś zmienić w swoich finansach. Jeśli myślimy o założeniu spółki, to jest to idealny czas. Relacje zawodowe, podobnie jak prywatne, będą się w tym roku Baranom układać.

Rodzina
Warto zrobić coś po swojemu. Posłuchać siebie i znaleźć własną drogę, niezależną od rodziny.

Przestroga
Barany muszą nauczyć się w tym roku podejmować decyzje, bo inaczej szanse będą im uciekały sprzed nosa.

BYK
Sąd Ostateczny

To będzie dla Byków rok tryumfu i zbierania plonów z tego, co sobie zasiały. Byki będą widzieć rezultaty swojej wieloletniej pracy. Ale to będzie też czas na postępowanie zgodnie z prawami moralnymi. Jeśli Byki będą przestrzegać zasad, zostaną nagrodzone.

Miłość
Rok 2023 będzie dla Byków czasem zawierania związków na stałe. Przed nimi poważne deklaracje, przeprowadzki do partnerów, zawieranie małżeństw i zakładnie rodzin. Byki, które od dawna już szukają partnera, mogą liczyć na sukces. Są duże szanse, że w końcu im się uda.

Zdrowie
Jeśli Byki mają zaplanowane jakieś zabiegi, to dobrze, gdyby w 2023 roku je wykonały. Leczenie minie bowiem żadnych problemów. Jeśli jest taka potrzeba, to Byki powinny w tym roku zaplanować sobie leczenie i znaleźć na nie czas.

Finanse
Jeśli Byki od dawna pracują nad jakimś przedsięwzięciem i powoli je rozwijają, to w tym roku zobaczą owoce swojej pracy. Osiągną przy tym zysk. Muszą jednak być w swoich działaniach uczciwe.

Rodzina
Byki czeka wiele spraw rodzinnych związanych z papierami i urzędami, takimi jak załatwianie spadków czy darowizn. Sprawy tego typu ułożą się po ich myśli i załatwione będą szybko. Jeśli więc Byki odkładały takie działania, w tym roku powinny się nimi zająć. Jednak wśród takich spraw rodzinnych mogą też być… rozwody.

Przestroga
Byki powinny uważać, by swoim postępowaniem nie narobić sobie wrogów. Okres Sądu Ostatecznego sprawia, że karma bardzo szybko wraca. Jeśli zrobią komuś coś złego, to do nich wróci.

BLIŹNIĘTA
Pustelnik

W roku 2023 Bliźnięta będą zwracały się w kierunku samych siebie. Jeżeli potrzebują czasu na odpoczynek, zajrzenie do swojego wnętrza, odkrycie swoich pragnień i celów to teraz jest na to najlepszy moment. Takie działania nie muszą być egoistyczne, a czas dla siebie Bliźnięta powinny dobrze wykorzystać.

Miłość
Bliźnięta nie będą w tym roku zainteresowane tym, by wchodzić w związki. Nie będzie im to potrzebne, będą się czuły najlepiej w swoim własnym towarzystwie.

Zdrowie
Bliźnięta muszą uważać na choroby kojarzone z wiekiem podeszłym, takie jak problemy z kośćmi czy bóle kręgosłupa. Powinny też dbać o pamięć, by nie zapominać, co mają zrobić. Ale będzie to dobry czas, by zająć się rozwojem duchowym, przyjrzeć się swemu wnętrzu lub po prostu zrobić coś, co sprawi przyjemność, nawet jeśli będzie to tylko zapisanie się na siłownię.

Finanse
To nie będzie spektakularny czas w kwestiach finansowych. W tej sferze, jak we wszystkim w życiu Bliźniąt, będzie spokojnie. Bliźnięta nie będą inwestować w rzeczy materialne, nie będą czuć takiej potrzeby. Jedyną pożądaną inwestycją będzie inwestycja w nich samych.

Rodzina
Relacje z rodziną nie będą złe, ale Bliźnięta mogą wybrać samotne na wakacje, niż spędzać je w grupie bliskich.

Przestroga
Bliźnięta muszą uważać, by zwrócenie się do siebie nie wiązało się z egoizmem. Trzeba zrobić coś dla siebie, ale nie krzywdząc innych.

RAK
Wisielec

Rak w 2023 roku zawiesi się. Będzie potrzebować więcej czasu, by podejmować decyzje. I to będzie dla niego dobre. Warto czasem zatrzymać się, rozejrzeć co się dzieje wokół i dopiero wtedy się zdecydować. Szybkie decyzje nie będą Rakowi służyć.

Miłość
Jeżeli Raki planowały na rok 2023 rozwody lub rozstania, powinny zastanowić się, czy to na pewno dobry moment, i czy przypadkiem decyzja nie była podjęta w emocjach. Czasem warto dać komuś drugą szansę.

Zdrowie
Raki powinny uważać na choroby związane z kręgosłupem i układem pokarmowym, dbać o siebie i się nie przemęczać. Wisielec zwraca uwagę na nałogi – jeśli Raki chcą zdrowo żyć, to teraz jest dobry czas na zerwanie z nimi.

Finanse
To nie będzie dobry rok, by w cokolwiek inwestować. Raki powinny zastanowić się, czy planowane interesy i zakupy naprawdę są teraz priorytetem. Może warto poczekać na lepszą okazję?

Rodzina
Raki będą w tym roku potrzebować mocnego wsparcia rodziny. Bo gdy przytrafia nam się zawieszenie się w życiu, często dopiero pomoc drugiej osoby pozwala nam z niego wyjść i znów zacząć działać.

Przestroga
Raki powinny uważać, by zanadto nie przewrócić swojego życia do góry nogami. Wisielec pokazuje zmianę, którą Raki chcą zrobić. Muszą jednak do niej mądrze podejść. Mogą coś zmieniać w życiu, ale na miarę swoich możliwości.

LEW
Głupiec

To będzie dla Lwów rok frywolności. Wiele rzeczy będzie im się udawało zupełnie przez przypadek, a los będzie im sprzyjał. Mogą zaczynać nowe rzeczy z wiarą, że wszystko im się uda.

Miłość
To będzie idealny rok, by spotkać kogoś ważnego. Ale też dobry rok dla par, które od dawna chciałyby mieć dziecko, ale mają z tym trudności.

Zdrowie
Lwy powinny uważać na wszelkie choroby układu oddechowego. A także na te choroby, których nie przeszły w wieku dziecięcym, mogą bowiem teraz zaatakować. Nie chorowały w dzieciństwie na wiatrówkę? Powinny teraz uważać na półpaśca.

Finanse
W sprawach finansowych Lwom będzie opłacało się zaryzykować. Czasem spontaniczna decyzja może okazać się tą najlepszą. Lwy myślą o zmianie pracy? Warto, by zdały się w tej kwestii na los. Niech to zrobią, a wszystko im się ułoży.

Rodzina
To będzie dobry czas na powiększenie lwiej rodziny. Lwy będą też mieć bardzo dobre kontakty z bliskimi, a zwłaszcza z dziećmi.

Przestroga
Lwy powinny uważać, by na fali frywolności 2023 roku nie wpaść w pułapkę, której się nie spodziewają. Czasem warto rozejrzeć się dookoła. Głupiec oznacza naiwność, dlatego Lwy powinny uważać, by nie zostały wykorzystane.

PANNA
Wieża

Dla Panien będzie to rok dużych zmian. Nie będą to zmiany przez nie zaplanowane, ale to, co im szkodzi, będzie przez los usunięte. Przy tym większość Panien będzie uważała, że spotkała je katastrofa życiowa. Ale kiedyś zrozumieją, że tegoroczne oczyszczenie i katharsis, były dla nich zbawienne. W ten sposób pozbędą się rzeczy, które od dłuższego czasu im w życiu wadziły.

Miłość
Jeżeli Panny nie zrobią porządku w swoich relacjach, to wkrótce one się zakończą. Budowane na piasku zamki nigdy nie są trwałe. Ale ten rok to też szansa. W zamian za coś, się skończy, pojawi się coś nowego. Panny dostaną też lekcję, by inaczej podchodzić do spraw w związkach.

Zdrowie
Panny powinny uważać na złamania, upadki i inne niespodziewane zdarzenia, mieć świadomość, że zdarzają się pożary i jest ryzyko zaczadzenia.

Finanse
W roku 2023 Panny powinny szczególnie uważać na inwestycje związane z nieruchomościami. To nie będzie czas na kupowanie mieszkania lub jego zamianę. Ale za to będzie to dobry rok na zakończenie czegoś, co im nie szło i rozpoczęcie czegoś nowego w biznesie lub pracy zawodowej. Niektóre Panny zmusi do tego los, inne same dojdą do wniosku, że warto coś zmienić.

Rodzina
To może być trudny czas w kontaktach rodzinnych. Nie będzie sielankowo, będą za to wyciągane sprawy, które od dłuższego czasu narastają i będą musiały w końcu zostać rozwiązane.

Przestroga
Panny powinny uważać na wypadki drogowe, pożary zalania.

WAGA
Cesarz

Cesarz daje władzę. Dlatego Waga będzie w tym roku czuła, że panuje nad wszystkim. I jeśli będzie postępować właściwie, zgodnie z prawem i zasadami życia społecznego, to wszystko będzie się jej udawało, będzie szanowana i doceniana.

Miłość
Samotne panie Wagi znajdą sobie w tym roku odpowiedniego mężczyznę. Będzie to partner na stały związek, męża i ojca ich dzieci. Jeśli Wagi oczekują na dziecko, to jest duża szansa, że urodzą im się chłopcy. Na związek mogą też liczyć mężczyźni spod znaku Wagi. Pan Waga będzie czuł, że to on w rodzinie rządzi. Ale będą to rządy pozytywne, bo Cesarz to sprawiedliwy i opiekuńczy. Rodzina będzie dla nich bardzo ważna.

Zdrowie
Wagom w roku 2023 grozić mogą choroby serca i głowy. Mogą też spodziewać się częstszych niż zwykle migren.

Finanse
Panowie Wagi mogą w tym roku zakładać własne firmy. Będą w stanie naprawdę dobrze nimi zarządzać i dobrze je prowadzić. Nie będą mieć problemów. Panie Wagi mogą w sprawach finansowych liczyć na pomoc mężczyzn, zwłaszcza stojących na wysokich stanowiskach.

Rodzina
Wiele Wag, które miały w życiu problemy z ojcami, może je w tym roku porozwiązywać. Wagi zyskają szansę by porozmawiać z ojcami i coś zmienić we wspólnych relacjach. W rodzinach Wag mogą pojawić się narodziny chłopców.

Przestroga
Mając władzę i autorytet musimy uważać, by ich nie wykorzystywać i nie robić innym krzywdy. Cesarz uczy szacunku do drugiego człowieka. Przychylności innych nie zdobędziemy strachem i karami, ale mądrym i prawym postępowaniem.

SKORPION
Mag


Rok 2023 będzie dla Skorpionów rokiem magicznym. Od losu dostają moc zrobienia wszystkiego, co tylko sobie zażyczą. Los da im wszystkie instrumenty niezbędne do tego, by swoje marzenia zrealizować.

Miłość
W tym roku żaden Skorpion nie będzie sam. Jego magnetyzm i moc przyciągania ludzi sprawią, że do wyboru będzie mieć niejednego kandydata i niejedną kandydatkę. W związkach Skorpionów zapanuje spokój. Ale stara miłość może rozkwitnąć na nowo. Wieloletnie, zastygłe małżeństwa nagle poczują się jak na początku drogi.

Zdrowie
Skorpiony w tym roku nie powinny martwić się o swoje zdrowie. Czeka ich pełnia sił i możliwości. Nawet jeśli były jakieś choroby, to w nowym roku mogą zostać wyleczone. Skorpiony mają szansę znaleźć złote lekarstwo i w końcu się ich pozbyć. Oprócz wizyty u lekarza mogą w tym roku próbować też medycyny niekonwencjonalnej.


Finanse
Skorpion jako król życia także w finansach może w 2023 roku zrobić wszystko: inwestować, rozwijać firmę, osią gać zysk i szybko widzieć efekty pracy. Mag przyciąga do siebie innych, więc Skorpiony będą znajdować osoby, które są im w danej chwili potrzebne. Ci zaś chętnie mu pomogą.

Rodzina
Mag pokazuje Skorpionom, że wszystkie problemy z bliskimi są w stanie rozwiązać siłą perswazji.

Przestroga
Skorpion musi uważać, by nie używać energii Maga do manipulacji innymi. Pamiętaj: nie wszystko za wszelką cenę, nie tylko ty jesteś na świecie – radzi Mag.

STRZELEC
Umiarkowanie

Dla Strzelców 2023 rok będzie rokiem równowagi. Wszystko, co jest nie tak, będzie dążyło do złotego środka. Jeśli czegoś jest w ich życiu było za dużo lub za mało, w tym roku ma szansę wrócić do właściwych proporcji.

Miłość
Jeśli w związkach Strzelców coś się nie układa, powinny pójść z partnerem na terapię. To może to im bardzo pomóc. W stabilnych związkach będzie miło i sympatycznie, czyli dokładnie tak, jak powinno być.

Zdrowie
Strzelce powinny zadbać. żeby również w ich organizmach była równowaga. Jeśli są u nich problemy z odpornością, powinny poprawić swój system immunologiczny. Dobrze, gdyby zrobiły sobie badania, sprawdziły jakie mają niedobory w organizmie i uzupełniły brakujące składniki. Strzelce powinny też zadbać o swoje zdrowie psychiczne, znaleźć równowagę między pracą a relaksem.

Finanse
Strzelce powinny pamiętać, że w życiu nie ma nic za darmo. Tyle, ile dajemy, tyle otrzymujemy. Musimy włożyć wysiłek, by otrzymać za niego zapłatę.

Rodzina
W sprawach rodzinnych będzie sielankowo. Wszystko będzie się układać tak, jak trzeba.

Przestroga
Umiarkowanie zaleca by we wszystkim co się robi znaleźć umiar. Nie ma sensu dążyć do finansowego sukcesu jeśli po drodze stracimy coś cennego. Nie można zdobyć przychylności innych na siłę.

KOZIOROŻEC
Rydwan

Rydwan to karta, która daje Koziorożcowi moc zmian i przyspiesza wszystko, na czym mu zależy. Ruch w 2023 roku będzie dla Koziorożca najważniejszy. W jego życiu będzie musiało się coś dziać. I los będzie tym potrzebom sprzyjał.

Miłość
Jeśli Koziorożec jeszcze waha się, czy oświadczyć się swojej wybrance, to Rydwan pociągnie go w tym kierunku. Jeśli jego małżonek lub partner będzie marzył o wyjeździe w romantyczną podróż, zwłaszcza zagraniczną, to Koziorożec na pewno mu w tym pomoże.

Zdrowie
Koziorożce powinny uważać na wypadki, zwłaszcza podczas jazdy samochodem. Aby utrzymać stabilność organizmu, muszą dojrzeć dobre oraz złe skutki swojego zachowania i unikać tego, co im szkodzi. Lepiej, by nie piły zbyt dużo, bo będą mieć kłopoty ze zdrowiem. Nie powinny przejadać się, jeśli mają problemy z trawieniem.

Finanse
Rydwan daje Koziorożcom możliwość szybkiego zarobku, zwłaszcza w biznesach związanych z transportem i ruchem. Jeśli prowadzą wycieczki lub biura podróży, będzie to dla nich bardzo dobry czas. Ale Rydwan pokazuje też, że w biznesie Koziorożce mogą zaryzykować. Jeśli sprawdzi się wszystkie za i przeciw to sukces może przynieść nawet ryzykowne działanie. Dzięki Rydwanowi to co wcześniej zostało zaczęte, może się teraz bardzo szybko sfinalizować.

Rodzina
Rydwan jest kartą podróży, więc także w kontaktach z bliskimi Koziorożce będą czuły chęć podróżowania, zmian i próbowania czegoś nowego. Jeżeli Koziorożce zwlekają z przeprowadzką, w tym roku to nadrobią.

Przestroga
Uważaj na wypadki samochodowe i związane z transportem, nie tylko spowodowane przez siebie ale i przez innych. Wsiadaj do samochodu ostrożnie – radzi Koziorożcom Rydwan.

RYBY
Koło Fortuny

Koło Fortuny symbolizuje zmiany, które dla Ryb szykuje los. Jeśli poddadzą się im, to zmiany te mogą okazać się naprawdę dobre. Powinny zauważać dawane przez los znaki i pozwalać, żeby coś w ich życiu się zmieniało.

Miłość
W tym roku Ryby mogą spotkać osobę, która jest im przeznaczona. Ale Koło Fortuny mówi też, jeśli związek się nie układa, to nadchodzi zmiana. Można bowiem poznać zupełnie nową osobę. Jeśli Ryby się w tym roku rozwiodą, to właśnie dlatego, że ktoś inny pojawił się w ich życiu.

Zdrowie
Koło Fortuny radzi, by uważać. Jeśli od dłuższego czasu lekceważyliśmy chorobę, to w tym roku sprawi ona kłopot. Ale jeśli do tej pory dbaliśmy o zdrowie, to będziemy się czuć fantastycznie.

Finanse
Jeśli coś jest Rybom pisane, to to dostaną. Jeśli spróbują szczęścia w jakiejś grze, to jest duża szansa na wygraną. Ale również ciężką pracą Ryby mogą w 2023 roku dojść do pieniędzy. Ale jeśli sięgniemy po coś, co nie jest dla nich – przegrają.

Rodziny
To czas dużych zmian. Jeśli rodziny Ryb były skłócone, będą się w tym roku godzić. Jeśli zaś wybuchną kłótnie, będą to spory bardzo konstruktywne, które przyniosą dobre zmiany i rozwiązania. Warto odważyć się i powiedzieć swoje zdanie.

Przestroga
Koło Fortuny przypomina, że na niektóre rzeczy w życiu nie ma się wpływu. To, co dziś wydaje nam się złe, w przyszłości może się okazać błogosławieństwem.

WODNIK
Arcykapłan

Rok 2023 będzie dla Wodnika rokiem nauki. I to nie tylko w szkole czy na kursach dokształcających, ale też przez wydarzenia dziejące się w jego życiu. Powinien wyciągnąć z tych doświadczeń odpowiednie wnioski.

Miłość
Związki Wodników będą w tym roku legalizowane. Wodniki będą chciały podejmować takie decyzje. Poczują, że czas już wydorośleć i zrobić coś ze swoim życiem. W 2023 roku mogą spotykać ważne dla ich życia osoby w miejscach nauki. Powinny zapisywać się na warsztaty, kursy, prelekcje. Jest szansa, że tam kogoś spotkają.

Zdrowie
Arcykapłan mówi Wodnikom, że muszą uważać na wszelkie choroby związane ze zbyt długim siedzeniem, takie jak choćby bóle kręgosłupa. Muszą się poruszać, może nauczyć nowego sportu, sprawić, by ciało poczuło się lepie. Warto wstać z kanapy.

Finanse
Jeśli Wodniki będą mieć problem z podjęciem decyzji powinny skorzystać z porady lub usługi osoby mądrzejszej od nich i bardziej doświadczonej. Warto, by dokształcały się w swoim zawodzie, korzystały z kursów i pogłębiały wiedzę.

Rodzina
Dla Wodników i ich rodzin będzie to okres formalizowania związków. W 2023 roku będą biegały z wesela na wesele, będzie też wiele spotkań rodzinnych przy okazji innych uroczystości.

Przestroga
Wodniki muszą uważać, by przy poszukiwaniach wiedzy nie trafić na fałszywych nauczycieli, guru i oszustów. Muszą umieć wybrać własną drogę i pamiętać, co jest dla nich ważne.

Dziennik Łódzki:

https://dzienniklodzki.pl/horoskop-2023-tarot-w-horoskopie-na-wszystkie-miesiace-roku-sprawdz-co-cie-czeka-31012023/ar/c1-17166413

Popularne wpis
Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft

Zanim opuścisz naszą magiczną księgarnię

Zapisz się do newslettera

I odbierz swoje 8% rabatu