Jak się chronić

DRAGONS BLOOD smocza krew najsilniejszy amulet ochronny

Przy użyciu specjalnego rytuału zastosowanego o odpowiedniej Fazie Księżyca, w naszej Magicznej Pracowni Witchcraft Jewellery, powstał jeden z najsilniej działających amuletów ochronnych, a zarazem przyciągających miłość – DRAGONS BLOOD – SMOCZA KREW.
Jego krwistoczerwony kolor oddziałuje wewnętrznie i zewnętrznie, tworząc swoistą blokadę energetyczną, która chroni swojego właściciela przed negatywną energią, urokami, klątwami, jak również pomaga mu przyciągnąć to, co na dany moment jest w jego życiu potrzebne. Amulety są stworzone w ograniczonej ilości i dostosowywane konkretnie do danej osoby. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia, dla kogo będzie Amulet. Pamiętajcie, nasze wyroby są tworzone ręcznie, starannie wykonane wg zasad prastarej sztuki magicznej.

Smocza krew to ciemnoczerwona żywica, która wypływa z drzewa Croton lechleri po nacięciu jego kory. Drzewo to rośnie w amazońskich lasach Ekwadoru, Peru i Kolumbii. Ze względu na swoje rzadkie i drogocenne pochodzenie w wielu rytuałach zastępowała krew.

Smocza krew w postaci płynnej jest umieszczona we fiolce w kształcie łezki. Zabezpieczona korkiem oraz nakładką. Fiolka nie otwiera się.

Długość 21 mm

Średnica ok.  11 mm

Popularne wpis

Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft