Magia Świec – Czarna świeca – odetnij, zakończ, uwolnij się.

 W życiu nie zawsze układa się tak jakbyśmy chcieli lub inaczej … jak chce nasze ego. Dlatego męczymy się,walczymy sami ze sobą ,próbujemy się uwolnić od myśli, osób, sytuacji. Czasem jest to bardzo łatwe a czasem wymaga ogromnego wysiłku ,który nie zawsze zwieńczony jest sukcesem. Świadomie już tego nie chcemy a podświadomie z racji przyzwyczajeń czy nawyków trwamy w tym.

 

 

W takich sytuacjach możemy liczyć na pomoc czarnej świecy. Mówi się ,ze energia czarnej świecy jest bardzo silna. Potrafi nas wyzwolić z wielu problemów ale nosi w sobie cząstkę czarnej energii dlatego warto mocno się zastanowić czy użycie jej jest nam naprawdę potrzebne.

Z doświadczenia wiem ,że ludzie często jej nadużywają a potem dziwią się z jej konsekwencji.

Czarna świeca odcina, uwalnia , oczyszcza ale na zawsze … dlatego nie powinno się jej używać w emocjach- energii nienawiści , zazdrości , próżności. W magii jak wiemy jest prosta zasada ,która może nas wspierać lub zniszczyć a brzmi ona ” to co wysyłasz wróci do Ciebie po trzykroć”.

 Cudownie jest kiedy to energia miłości i paląc czarną świece chcemy pozbyć się choroby, ochronić przed złem, wampirami energetycznymi, klątwą czy zazdrością innych ale kiedy palimy ją ze złą energią w rytuałach niszczenia, śmierci i szkodzenia wraca … po trzykroć!.

Czarne świece palimy w czasie ubywającego księżyca .

 

 

Idealnym dniem jest sobota ,która jest poświęcona planecie Saturn. 

 

 

Czarnej świecy patronuje bogini Hekate. 

 


 

Kamienie które potęgują jej moc to agat, onyks i chalcedon. 

 


 

Zioła wspierające szałwia do oczyszczania,usuwania klątw, blokowania wampirów energetycznych, piołun odcinanie i uwalnianie, bazylia  ochrona przed negatywnymi energiami.

 

Jeśli chcesz powtórzyć sobie jak przygotować się do rytuału magii świec przeczytaj tu :

Przygotowanie i palenie świecy intencyjnej:

 * sformułuj swoją intencje ,życzenie.Pomyśl co chcesz osiągnąć,wyraź to bardzo konkretnie.Jeśli potrzebujesz napisz na kartce. Intencja powinna być w czasie teraźniejszym ,żyjemy tu i teraz i tylko tu i teraz możemy coś zmienić – pamiętaj ! nie ma białej czy czarnej magii jest zła lub dobra intencja .

* Wybierz odpowiedni kolor świecy .Na blogu opisujemy jaki kolor jest odpowiedni do różnych intencji. Świeca musi być nowa, najczęściej wypalamy ją do końca chyba ,że rytuał ma inną formułę.

* Sprawdź jaką mamy fazę księżyca, czy dzień tygodnia jest odpowiedni. Najlepszy moment na rytuały to czas po zachodzie słońca… czyli noc.

* Możesz świecę oczyścić ,większość świec intencyjnych jest już gotowa do użycia od razu.

* Jeśli czujesz ,że potrzebujesz wzmocnienia energii świecy narysuj na niej odpowiednią runę czy symbol,jeśli jest to świeca , która ma reprezentować daną osobę napisz jej imię i nazwisko.

* interpretacja płomienia:

-Jasny płomień,stabilny – bardzo korzystna energia w rytuale.

-Słaby płomień – trudny problem ,występują blokady.

-Tańczący płomień – silne energie,wewnętrzna walka.

Niech się dzieje…

 

Popularne wpis
Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft

Zanim opuścisz naszą magiczną księgarnię

Zapisz się do newslettera

I odbierz swoje 8% rabatu