Wahadełko w akcji.

Wahadła znane już były kilka tysięcy lat temu. W kształcie stożka zawieszone na sznurku, mogą służyć nam do przepowiadania przyszłości, do kontaktu z duchami, oceny stany zdrowia a nawet do… szukania wody.

Generalnie Wahadło to bardzo uniwersalne narzędzie, które w rękach osób z otwartym umysłem będą wspaniałym  narzędziem dywinacyjnym. Wahadła oczywiście musimy sobie odpowiednio zaprogramować. Odpowiadają na pytania TAK/NIE/NIE WIEM. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej koniecznie zajrzyj do naszej księgarni.

To piękne kryształowe Wahadło nabędziesz w naszej Magicznej Księgarni, koniecznie kliknij i sprawdź. 

Czy możemy Ci coś polecić do kompletu? Oczywiście!
Na początek proponujemy ABC WAHADŁA:

 ABC WAHADŁA

Leszek Matela, niekwestionowany autorytet świata radiestezji w sposób przystępny i klarowny wprowadza czytelnika w świat wahadełkowania. Każdy z nas w sobie ziarno radiestety. Ta książka pozwoli mu wykiełkować i po krótkim czasie zasmakujemy owoców tej niezwykłej wiedzy. Również zaawansowani radiesteci znajdą w tej książce coś dla siebie. Profesjonalne opisy specjalistycznych wahadeł oraz niekonwencjonalne metody pracy z wahadłem stanowią łakomy kąsek dla zawodowców, niezależnie od stażu pracy.

Popularne wpis

Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft