Beltane to książka z serii "Sabaty", która zgłębia wiedzę na temat tradycyjnych i współczesnych sposobów świętowania sezonowych rytuałów, będących podstawami kalendarza wszystkich chcących żyć zgodnie z Kołem Roku.

Beltane obchodzony jest w noc z 30 kwietnia na 1 maja, podczas której celebruje się rozpoczęcie pory letniej. Jest to jeden z najradośniejszych sabatów (zwany także świętem kwiatów), który symbolizuje początek, radość i odrodzenie.

To czas zabawy i miłości, który sprzyja zawieraniu małżeństw i odprawianiu rytuałów zapewniających płodność, ochronę zebranym plonom i urodzaj, a także ochronę zwierząt domowych i przede wszystkim ludzi.

Oto podręcznik, z którego poznasz także historię tego sabatu oraz dowiesz się, w jaki sposób dostosować jego świętowanie do współczesnych warunków. Wiedza zawarta w tej niewielkiej książce sprawi, że będziesz mógł uczcić rozpoczęcie lata i święto kwiatów jak prawdziwy mag. Poznasz także zabiegi magiczne, zaklęcia, inwokacje i wróżby, które zapewniają pomyślność i bogactwo plonów, dostatek i płodność.

Poznaj sekrety Beltane i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!


Podtytuł Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów
Oprawa Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron 216
Format B6
Rok wydania 2015
Tłumaczenie Anna Alochno-Janas
Tytuł oryginału Beltane. Rituals, Recipes & Lore for the May Day
Stan nowa, pełnowartościowa

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha

Beltane - Melanie Marquis

  • Brand: ILLUMINATIO
  • Product Code: ILL-978-83-64645-82-2
  • Availability: In Stock
  • 24.90 zł


Tags: beltane melanie marquis