• Spokój umysłu Hanh Thich Nhat

Oto fenomenalny trening uważności przeprowadzony przez samego mistrza zen Thich Nhat Hanha – piękna recepta na szczęście i głęboki spokój! Tylko tu znajdziesz proste medytacje, ćwiczenia i techniki na pokonanie stresu i pełne zadowolenia z życia.


Oto piękna recepta na szczęście i głęboki spokój samego mistrza zen Thich Nhat Hanha!


Thich przypomina, że jedynym sposobem na to, by cieszyć się każdym momentem swojego życia i odczuwać jego piękno, jest pełna integracja ciała i umysłu. Stanie się to możliwe tylko poprzez codzienną praktykę uważności. To dzięki niej dowiemy się, że w każdej chwili możemy osiągnąć szczęście. Możemy się cieszyć, gdy siedzimy, gdy idziemy, gdy leżymy, gdy coś pijemy, gdy sprzątamy.


Łącząc starożytną mądrość buddyjską i poglądy współczesnych naukowców, Thich oferuje konkretne, proste ćwiczenia, medytacje i techniki uważności, które możemy praktykować na co dzień. Dzięki nim:


Pozbędziemy się stresu i zaczniemy odczuwać radość.

Uzyskamy głęboką świadomość ciała i umysłu.

Uzdrowimy ciało i umysł.

Osiągniemy autentyczny spokój, dobrobyt i szczęście.

 Podstawą szczęścia jest uważność. Do szczęścia niezbędna jest świadomość szczęścia.

–Thich Nhat Hanh


—————


Thich Nhat Hanh – mistrz zen, nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla; jeden z najważniejszych czołowych nauczycieli buddyjskich znanych na całym świecie. Jego poprzednie książki sprzedały się w USA w ponad 2 milionach egzemplarzy każda. Obecnie mieszka w Plum Village, na południu Francji, gdzie uprawia własny ogród, pisze i uczy o sztuce świadomego życia.


Oprawa Miękka ze skrzydełkami

Liczba stron 128

Format A5

Rok wydania 2015


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Spokój umysłu Hanh Thich Nhat

  • Producent: Samsara
  • Kod produktu: ILL-9788364645471
  • Dostępność: W magazynie
  • 34.90 zł


Etykiety: rozwój duchowy, Hanh Thich Nhat