Coraz bliżej nów, jeszcze oczyszczamy

28 stycznia będzie nów. Do tego czasu możemy przeprowadzać wszelkie oczyszczające, odcinające rytuały. Wielu z Was przychodzi do nas i pyta się, co  jest potrzebne do oczyszczania. Nagle czujecie potrzebę, czujecie, że coś w Waszym życiu się pogmatwało i trzeba się oczyścić. Naprawdę chciałabym Wam pomóc i zależy mi, aby wszystko zawsze dobrze się skończyło.W końcu sama Początkująca Czarownica ze mnie i jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałam, że w ogóle przeprowadza się oczyszczanie. Stworzyłam dla Was Oczyszczający Zestaw.


Jeżeli nie wiesz od czego zacząć oczyszczanie, to ten zestaw jest dla Ciebie!

W zestawie znajdziesz niezbędne elementy do oczyszczenia domu, pomieszczenia, mieszkania.
 KUP SWÓJ ZESTAW
  • Oczyszczająca biała szałwia
  • Rytualna Biała Świeca
  • Kadzidełka czarne stożkowe intencyjne Klątwa Wiedźmy

Biała szałwia ceremonialna (łać. Salvia apiana) – naturalne kadzidło. Stosowana do okadzania mieszkań, oczyszcza przestrzeń. Nieodłączny element kultury Indian Ameryki Północnej.
Biała szałwia ceremonialna (łać. Salvia apiana; ang: White sage, Kalifornijska biała szałwia, Szałwia ceremonialna) zwana również Indiańską szałwią to wyjątkowa roślina aromatyczna. Podpalona, tli się i wydziela niezwykle aromatyczny zapach. Biała szałwia posiada piękne białe liście, stąd jej nazwa. Od wieków stosowana przez Ondian przy wszelkich ceremoniach, m.in. w szałasie potów, przy odganianiu złych mocy. Salvia apiana nadaje pomieszczeniom mistyczny aromat duchowych poszukiwań.
Szałwia biała to roślina pochodząca z południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Posiada ona wysokie łodygi oraz białe liście, rośnie na suchych terenach gdzie jest mnóstwo światła słonecznego. Od wieków szałwia ta używana jest jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej podnazwa – szałwia ceremonialna.
Roślina posiada nie tylko walory zapachowe, lecz także lecznicze. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią kaszel, przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza. Szałwia biała używana jako herbata może złagodzić problemy z wrzodami.
Dym ze spalania białej szałwii:
– oczyszcza z negatywnej energii , także zabezpiecza w trakcie rytuałów magicznych ludzi oraz pomieszczenia
– oddala rzucone na nas uroki czy czary- chroni przed energetycznymi wampirami, odcinając również już istniejące połączenia
– pomaga oddalić uczepione byty astralne
– pobudza mądrość
Jak uzyskać dym:
Wysuszone liście można położyć do żaroodpornej miseczki, na talerzyk czy muszlę. Należy je podpalić i zdmuchnąć płomień by się tylko żarzyły. W przypadku przygaśnięcia kilka ruchów dłonią naczyniem z liśćmi powinno pomóc.
Oczyszczanie osoby:
Okadzanie osoby rozpoczynamy od głowy, w dół, kończąc na stopach. Należy to zrobić dokładnie, wykonując dodatkowo okrężne ruchy, aby dym omiótł całe ciało.

Oczyszczanie domu:
Warto w pierwszej kolejności dokładnie wysprzątać całe mieszkanie (dom). Poruszamy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Okadzamy pomieszczenia przy zamkniętych oknach a na koniec dokładnie wietrzymy.
W przypadku domu zaczynamy od piwnicy idąc do najwyższego piętra.  Zwrócić należy szczególną uwagę na okna oraz na kąty pomieszczeń.

Kiedy oczyszczamy:
Oczyszczanie warto przeprowadzić raz na jakiś czas, szczególnie, gdy zaczynamy odczuwać niewytłumaczalny niepokój. Możemy również robić to przed podjęciem ważnej decyzji, która mogłaby zmienić nasze życie. A także po przeprowadzce w nowe miejsce.

Komentarz dla ksiegarniamagiczna.pl od naszej Klientki:
Moja babcia białą szałwią oczyszczała dom przed każdym większym religijnym świętem, wtedy kiedy już wszystko było posprzątane. Paliła szałwie na węglu(węgiel w miseczce) i tak obchodziła cały dom. Suszoną szałwie kładło się pod dywanik przed wejściem do domu.

Pęk ok 25-30g

Kadzidełka intencyjne na uwolnienie od klątwy.
Aromat czarnych kadzidełek Stamford oczyszcza powietrze z negatywnych emocji oraz wprowadza każdego w stan ukojenia i spokoju.
Kadzidełka stożkowe zostały wykonane z materiałów perfumeryjnych w Indiach.
Każde opakowanie zawiera ok. 12 stożków, które palą się przez około 20 minut każde.

Rytualna Biała Świeca – służy każdej dziedzinie, a przede wszystkim przy oczyszczaniu. Jest to bardzo bezpieczny kolor.

Popularne wpis

Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft