Mistyczna Sobota – Gra Satori 21 styczeń 2017 w godzinach 15:00 – 20:00

Radykalne wybaczenie w formie gry czemu nie?


Podczas gdy tradycyjne wybaczanie opiera się na przywiązaniu do koncepcji występowania ofiary i sprawcy, Radykalne Wybaczanie uznaje, że życiowe sytuacje zdarzają się nie nam ale DLA nas. Nie musimy przy tym rozumieć „dlaczego”ani „jak” to się dzieje. Gdy osiągamy gotowość przyjęcia możliwości, że wszystkie – wydarzenia i sytuacje mają swój sens oraz są wyrazem Boskiego porządku, zostajemy uwolnieni od naszego bólu. Wystarczy do tego samo otwarcie się na taką ewentualność. Kiedy to czynimy, zdarzają się cuda i stajemy się wolni.

 Twórca gry: Colin Tipping jest nagradzanym autorem prac z dziedziny terapii, znanym w Polsce dzięki książce „Radykalne Wybaczanie”, a także, wraz z żoną Joanna Tipping, współzałożycielem Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania (Institute for Radical Forgiveness Therapy AND Coaching, Inc.). Gra Radykalnego Wybaczania 'Satori’ została wymyślona przez Colina Tippinga, następnie zaś zaprojektowana przez niego wraz z żoną Pomagali im w tym konsultanci specjalizujący się w grach, Debbie Unterman i Deanna Horscht, projektant graficzny z firmy Online Creative, Deborah Hill, oraz researcher, Diana Urbas. Ilosc miejsc ograniczona do 5 Warsztat prowadzi Marzena Krysiak absolwentka Akademii Liderów,terapeutka, na co dzień bizneswomen..jak mówią uczestnicy jej warsztatów „Anioł nie człowiek” koszt 100 zł Zapraszamy na Satori w nowym roku .

Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o zapisy już teraz osobiście w Księgarni bądź telefonicznie 507-49-83-41 lub przez facebook. Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł na konto księgarni.

Popularne wpis

Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft