Pełnia Robaczego Księżyca 2019

Ta pełnia zawdzięcza swoją nazwę rdzennym Amerykanom, którzy tak ją nazwali od śladów pozostawionych w świeżo rozmarzniętej ziemi przez robaki. Wyższe temperatury w marcu sprzyjają bowiem pojawianiu się na powierzchni pierwszych dżdżownic oraz robaków. Warto nadmienić, że inne indiańskie plemiona tę pełnię nazwały Pełnią Klonowego Księżyca ze względu na pojawiający się w tym czasie sok w drzewach klonowych. Jest to ostatnia pełnia tej zimy, a zarazem pierwsza pełnia wiosny. Zjawisko na półkuli północnej będzie można zaobserwować już 21 marca 2019 roku,  w czwartek, w pierwszy dzień wiosny kalendarzowej, około godziny 2:45.
Obecna Pełnia będzie Pełnią w Wadze, zatem sprzyjać będzie relacjom. związkom bliskości i zaangażowaniu. To będzie idealny czas na przeanalizowanie i zbalansowanie naszych relacji. Dzięki temu będziemy mogli w pełni otworzyć się na miłość, związek, bliskość i partnerstwo.
Jak każda pełnia i ta może na nas oddziaływać i wyzwolić emocje, szczególnie te, które związane są ze spięciami z innymi ludźmi. Ale pozwoli nam to oczyścić te relacje, jeśli odpowiednio wykorzystamy zaistniałe sytuacje. Pełnia to idealny czas na rytuały miłosne. Towarzyszyć jej będzie także Sabat Ostara. Wszelkie zaklęcia będą miały z pewnością podwójną moc.

Popularne wpis
Przydatne linki
Odkryj naszą społeczność

Bądź na bieżąco
z naszym newsletterem

Od czasu do czasu napiszemy do Ciebie o nowościach produktowych, ciekawostkach a dodatkowo otrzymasz niespodziankę od Witchcraft

Zanim opuścisz naszą magiczną księgarnię

Zapisz się do newslettera

I odbierz swoje 8% rabatu